2020/06/05
۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد
رقابت عشقی با قتل پایان یافت

رقابت عشقی با قتل پایان یافت

قاتل و مقتول هر دو عاشق دختر جوانی به نام شقایق بودند، آنها هر روز به صورت پیامکی برای هم کری می خواندند تا اینکه روز حادثه با هم داخل خیابان قرار می گذارند و درگیری مرگباری را رقم می زنند.

دوات آنلاین-درگیری دو رقیب عشقی با مرگ یکی از آنها پایان یافت.

 

به گزارش جوان، ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۷ مهرماه مأموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه با تماس تلفنی شهروندی در جریان درگیری خونین دو پسر جوان حوالی خیابان مقداد قرار گرفتند و راهی محل شدند.

 

بررسیهای ماموران در محل حادثه نشان داد این درگیری لحظاتی قبل بین دو پسر حدودا ۲۲ تا ۲۵ ساله رخ داده است که در جریان آن یکی از طرفین با ضربات چاقوی طرف دیگر به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده و ضارب هم از محل گریخته است.

 

بدین ترتیب ماموران برای ادامه تحقیقات به بیمارستان رفتند که ساعتی بعد دریافتند پسر زخمی که حمید نام دارد بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است.

 

با اعلام خبر مرگ پسر جوان پرونده وارد مرحله تازه ای شد و قاضی دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل به تحقیق پرداختند.

 

بررسی‌های ماموران حکایت از این داشت این درگیری مرگبار به خاطر رقابت عشقی رخ داده است.

 

یکی از دوستان مقتول به مأموران گفت: قاتل و مقتول هر دو عاشق دختر جوانی به نام شقایق بودند، آنها هر روز به صورت پیامکی برای هم کری می خواندند تا اینکه روز حادثه با هم داخل خیابان قرار می گذارند و درگیری مرگباری را رقم می زنند.

 

یکی از شاهدان هم گفت: من دیدم دو پسر جوان با هم درگیر شده اند. یکی از آنها به صورت دیگری اسپری اشک آور باشید و دیگری هم او را با چاقو هدف قرار داد و از محل گریخت.

 

همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی مأموران به دستور قاضی دشتبان تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری آغاز کردند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.