2021/07/29
۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ مرداد
پوشاک با سلام
سرنوشت نامعلوم زهرا حسینی شیرازی بعد از یک ماه

سرنوشت نامعلوم زهرا حسینی شیرازی بعد از یک ماه

عکس زهرا یک ماهی است در فضا‌ی مجازی دست به دست می‌شود و همه مردم، هنرمندان و مسؤولان نگران و پیگیر سرنوشت نامعلوم زهرا حسینی شیرازی دختربچه ۲۱ ماهه هستند

دوات آنلاین-سرنوشت زهرا حسینی شیرازی یک ماه بعد از گم شدن او هنوز معلوم نیست. پدر و مادر زهرا به‌شدت نگران دخترشان هستند و این در حالی است که پلیس می‌گوید سرنخ‌هایی به دست آورده است.

 

فارس نوشت: برای پیگیری مجدد این موضوع و کمک برای معلوم شدن سرنوشت زهرای ۲۱ ماهه بعد از یک ماه راهی قلعه نو شدیم و علاوه بر راهنمایی بنر‌ها و اطلاعیه‌های گمشدن زهرا کوچولو از هر کسی سراغ منزل این دختر را گرفتیم ما را خیلی سریع به منزل زهرا کوچولو هدایت کردند.

 

بن بست جهاد در بخش قلعه نو امروز برای خیلی‌ها مخصوصا اهالی نگران و دلواپس قلعه نو محله آشنایی است که رفت‌وآمد در آن زیاد شده و در عرض چند لحظه کودک کمتر از دو ساله یک خانواده به طور عجیبی در این کوچه ناپدید می‌شود و سرنوشت نامعلوم این دختر هر روز نگرانی و دلتنگی خانواده را بیشتر می‌کند.

 

کوچه با جاده تهران ورامین فاصله کوتاهی دارد و چند کودک با شور و هیجان در محل مشغول بازی هستند و خانمی به استقبال ما آمد و فکر کردیم مادر زهرا باشد، ولی با صحبت کردن کوتاه و چند لحظه‌ای معلوم شد با عمه زهرا طرف هستیم و کمی از این اتفاق مرور و گلایه خود از رسانه‌هایی گفت که به جای پرداختن به اصل قضیه و واقعیت، حواشی ایجاد و اعمال نظر شخصی کرده‌اند.

 

عمه زهرا می‌گوید پلیس گفته خانواده زهرا حسینی شیرازی با ما همکاری نمی‌کند، چون به ما گفته‌اند به هر کسی مظنون هستید و شک دارید معرفی کنید و ما هم واقعا با کسی مشکل، خصومت یا دشمنی نداشته‌ایم و ظنی نداریم که بخواهیم الکی فردی را معرفی کنیم.

 

سری به محیط اطراف خانه و جوی آب نزدیک خانه که از لحظات اول یکی از پیش‌بینی‌ها و حدس‌های محتمل برای مفقودی زهرا بود که با بررسی و شرایط جوی آب و از همه مهم‌تر تلاش آتش‌نشانی، هلال احمر و پلیس با سگ‌های زنده‌یاب عملا این گزینه منتفی شده است.

 

مادر زهرا حسینی شیرازی چه می گوید؟

مادر زهرا امروز از صبح آن‌قدر دلتنگ زهرا شده، گریه کرده و فریاد زده حال و حوصله و توان مصاحبه و حرف زدن ندارد و مرور آن چند لحظه آزارش می‌دهد، با ناراحتی حاضر شد از خانه بیرون آید و چند دقیقه‌ای همکلام ما شود.

 

خدیجه هاشمی که به جز زهرا، محمد حسین ۴ و نیم و نفیسه ۷ ساله هم دارد، نگران دختر ته تغاری خود است که تازه از شیر گرفته است و می‌گوید: زهرای من بغل هرکسی حتی خاله‌اش نمی‌رفت و از آن بچه‌هایی نبود که به راحتی سمت غریبه‌ها برود و دوربین آژانس نشان می‌دهد از مغازه که پشت سر خواهرش به سمت خانه حرکت کرده انگار کسی صدایش می‌کند و برمی‌گردد و پس از لحظاتی در سر کوچه غیب می‌شود؛ فقط چراغ‌های ماشینی در دوربین معلوم است، ولی در ادامه چه بلایی سر زهرا آمده دوربین‌ها ثبت و ضبط نکرده‌اند.

 

وی که هشت سال در قلعه نو زندگی کرده چنین اتفاقی را تا به حال نشنیده بوده و همیشه بچه‌ها در بیرون به راحتی بازی می‌کردند و فقط نگران تصادف بچه‌ها با ماشین آن هم به دلیل نزدیکی با جاده بوده است.

 

مادر زهرا با شنیدن ناپدیدی دخترش اولین جایی که بلافاصله خودش را رسانده جوی آب سر کوچه بوده که عقیده دارد به دلیل زحمت فراوان مردم در ابتدای امر برای جست و جوی زهرا در آب و سپس تلاش ساعت‌ها نیرو‌های امدادی و پلیس با سگ‌های زنده یاب در این جوی آب نیافتاده است.

 

خانم هاشمی در پاسخ به اینکه چرا پلیس می‌گوید خانواده همکاری بیشتری داشته باشد، می‌گوید: هر سوألی از ما و اقوام پرسیدن جواب دادیم و هر چه خواستن نهایت همکاری را داشتیم و حتی یک نفر مظنون را معرفی کردیم و وقتی با هیچ کس مشکل و شکی نداریم به چه کسی می‌توانیم چنین اتهامی بزنیم.

 

وی با ناراحتی ادامه می‌دهد: پلیس به ما می‌گوید نگویید دختر شما دزدیده شده و کمتر مصاحبه کنید و موضوع ربایش منتفی است و نمیدانم برای دختر ۲۱ ماهه‌ای که شبانه در کمتر از ۱۵ ثانیه غیب شده چه باید بگوییم.

 

مادر زهرا اشک بر دیدگانش جاری می‌شود و می‌افزاید: فکرای مختلفی شب و روز به سرم می‌آید و لحظه‌ای آرامش ندارم و نمی‌دانم دخترم الان کجاست و چه می‌کند؛ بعضی وقت‌ها میگم نکند زنده نباشد و گاهی هم تو آژانس باهاش حرف می‌زنم و خیلی دلتنگ زهرا شده‌ام.

 

وی با بیان اینکه همه هرکاری لازم بوده انجام داده‌اند به حضور دادستان با قاضی پرونده و نیرو‌های آگاهی در منزل برای پیگیری موضوع نیز اشاره و از زحمات همه تشکر کرد.

 

خانم هاشمی به فردی هم اشاره دارد که تلفنی درخواست ۲۰ میلیون کرده بود که ظاهرا الکی بوده و قصد اخاذی داشته است و می‌گوید به جز این مورد موضوع دیگری در این مدت نداشته‌ایم.

 

عکس زهرا کوچولوی ما یک ماهی است در فضا‌های مجازی و با پوستر‌های منتشر شده دست به دست می‌شود و همه مردم، هنرمندان، مسؤولان و اکثر اقشار نگران، دلواپس و پیگیر سرنوشت نامعلوم زهرا حسینی شیرازی دختربچه ۲۱ ماهه هستند، اما هیچ کس حال و روز پدر و مادر زهرا و مخصوصا مادرش را ندارند که با هر صدای زنگ در و تلفنی یا رفت و آمدی منتظر خبر خوشی از زهرا است و در پایان این گفتگو با تشکر از همه کسانی که به هر نوعی درگیر این موضوع شدند و حالشان بد شده از مردم خواست برای پیدا شدن زهرا در این روز‌های عزیز دعا کنند.

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
لوازم آشپزخانه کالا و ما
بنر خانومی
کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1398/08/06
خدایا هنوز زهرا کوچولو پیدا نشده..یا امام رضا خودت کمک کن.زهرا مثل خودت الان غریب و تنهاست.کمکش کن .به خانوادش برگردون .یا امام رضا .یا امام رضا دل شکسته ایم برای زهرا
ناشناس 1398/08/04
کسی که زهرا کوچولو رو دزدیدی ،طفل معصوم رو برگردون.اه و نفرین یه ملت تو زندگیت هست.خدا ازت نگذره که خانواده ای رو داغدار کردی.خدایا تو رو به حق خانم فاطمه زهرا ،زهرا رو به خانوادش برگردون.
ناشناس 1398/07/29
خدا خودش به این مادر رحم کنه.دو تا بچه دیگه هم داره .باید توان و روحیه داشته باشه به اونا برسه.از طرفی همسرش بیماری ام اس داره.کسی که بچه رو برده خوشبختی یه خانواده رو ازشون گرفته.انشالله تو زندگی خیر نبینه اون کسی که بچه رو برده.
ناشناس 1398/07/29
خدایا ازت میخوام هرگزکسی روکه تونسته بایک بچه وخانواده اش این کاروبکنه نبخشی هرکی هست امیدوارم جاش قعرجهنم باشه خداجونم این کوچولوی معصوم روحفظ کن منم خودم بچه دارم حال مادرشودرک میکنم بچم 5دقیقه دیرکنه سکته میکنم خدایابه مادرش صبربده خودت کمک کن این بچه سالم باشه
ناشناس 1398/07/28
از کسی که زهرا کوچولو رو برده تقاضا میکنم .اگه بلایی سر بچه اومده ،به یه نحوی خبری به خانوادش بده .از این بی خبری در بیان.اگر هم که انشالله سالم هست یه جای مطمئن بچه رو بزار.به خانوادش اطلاع بده بچه رو ببرن.خدا خیرت بده .با این کارت یه ملت دعات میکنن.بی خبری خیلی درد بزرگیه.خدایا خودت کمک کن.
ناشناس 1398/07/27
سلام اقادزده زهرا یکجوری جایی بذار به دست پدرمادرش برسه این بدون اگه اینکار نکنی اه یک خانواده ویک ملت پشت سرته همه نفرینت میکنیم تو حق نداری بچه کسی رو ببری اگه بلایی سرش اوردی لااقل بصورت ناشناس به تلفن باباش زنگ بزن ادرس بگو یا رهاش کن اگه زهرا سالمه بدار مادر پدرش از دخترشون باخبر باشن تو دل یک ملت به درد اوردی اگه تحویلش ندی خدا بدترینها روسر تو خانوادت بیاره خانوادت نابود بشن ان شالله
ناشناس 1398/07/27
تورو به جان عزیزترین
ناشناس 1398/07/26
تو فیلمی که از زهرا پخش شده .دیدیم که همزمان که بچه به سر کوچه میره ،یه ماشین پژو هم رد میشه.احتمالا اون ماشین بچه رو برده ،یا اگه نبرده حتما دیده یه بچه تو کوچه تنهاست.یعنی نتونستن اون ماشین رو تو دوربین ها پیدا کنن؟خدایا خودت کمک کن یه سر نخی از این بچه پیدا بشه.
ناشناس 1398/07/26
سلام به تو که زهرا کوچولو رو دزدیدی تو حتما مسلمانی مادر داری تورو به جان مادرت قسمت میدم زهرا کوچولو رو ببر تحویل بده دل مادرشو شاد کن ای مسلمان خواهش میکنم التماس میکنم جان مادرت ؟؟؟
امید 1398/07/26
خدایا به حق امام حسین زهرا روبه خانواده اش برگردون

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.