2020/02/22
۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
کدام بازیکنان لیگ برتر قرارداد میلیاردی دارند

کدام بازیکنان لیگ برتر قرارداد میلیاردی دارند

در فصل جاری برای بازیکنان خارجی نیز رقم‌های بالایی در نظر گرفته شده، به‌عنوان مثال کی‌روش استنلی با رقمی در حدود ٧٠٠‌هزار دلار در سپاهان باقی ماند .

دوات آنلاین-طی روزهای گذشته مسائل مختلفی درباره رقم قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس مطرح شده بود؛ در این خصوص گفته شده که رقم قرارداد دروازه‌بان شماره یک تیم‌ملی با سرخ‌ها ٧‌میلیارد تومان است و روز گذشته این موضوع به سوژه اصلی مصاحبه تلویزیونی ایرج عرب هم تبدیل شد.

مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص گفته است: «قرارداد او تغییری نکرده و او آفرهایی داشت که با غیرت ماند و از خودش گذشت.»

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با شدت و حدت فراوان همان‌طور که در مصاحبه‌اش خواندید، دستمزد ٧‌میلیارد تومانی دروازه‌بان شماره یک تیم‌ملی را تکذیب کرد، اما به نظر می‌رسد قرارداد او به این عدد نزدیک باشد، به‌خصوص که اکنون برخی از بازیکنان خارجی که به ایران آمده‌اند، نزدیک به ٦٠٠‌هزار دلار یا همان ٧‌میلیارد تومان دستمزد خواهند گرفت. نکته قابل توجه این‌که بیرانوند با قرارداد ٧‌میلیارد تومانی گران‌ترین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر خواهد شد.

قطعا هیچ بازیکن داخلی دیگری در فوتبال ایران حضور ندارد که نزدیک به چنین رقمی نیز دریافتی داشته باشد. در این خصوص شاید بتوان سیدمهدی رحمتی که از استقلال به پدیده رفت و گفته می‌شود قراردادش در حدود ٤‌میلیارد تومان است و وریا غفوری که با آپشن‌هایش می‌تواند از استقلال نزدیک به ٣‌میلیارد تومان پول بگیرد، را نام برد که جزو گران‌ترین‌ها هستند. همچنین درباره رشید مظاهری دروازه‌بان جدید تراکتور نیز گفته می‌شود رقمی در حدود ٥‌میلیارد تومان دریافتی داشته است.

البته در فصل جاری برای بازیکنان خارجی نیز رقم‌های بالایی در نظر گرفته شده، به‌عنوان مثال کی‌روش استنلی با رقمی در حدود ٧٠٠‌هزار دلار در سپاهان باقی ماند یا شیمبا مهاجم برزیلی فولاد نیز تقریبا ٣٠٠‌هزار دلار پول گرفته است. از سوی دیگر خارجی‌های جدید استقلال، پرسپولیس و تراکتور نیز با ارقام بالایی جذب شده‌اند.

 

منبع: شهروند

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.