2024/05/22
۱۴۰۳ چهارشنبه ۲ خرداد
نظر مثبت کمیسیون آموزش مجلس درباره وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

نظر مثبت کمیسیون آموزش مجلس درباره وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

وزیر پیشنهادی بخش‌های مختلف برنامه خود را تشریح کرد و اجرای سند تحول بنیادین، ایجاد عدالت آموزشی، تکریم معلمان و ارتقای توانمندی آموزشی از مهم‌ترین بخش‌های آن بود.

دوات آنلاین-علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه امروز این کمیسیون با سید محمد بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برگزار شد و نظر اکثریت قاطع اعضای این کمیسیون نسبت به وی مثبت بود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:  این کمیسیون با سید محمد بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برگزار شد و نظر اکثریت قاطع اعضای این کمیسیون نسبت به وی مثبت بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه امروز این کمیسیون با سید محمد بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برگزار شد و نظر اکثریت قاطع اعضای این کمیسیون نسبت به وی مثبت بود.

وی افزود: وزیر پیشنهادی بخش‌های مختلف برنامه خود را تشریح کرد و اجرای سند تحول بنیادین، ایجاد عدالت آموزشی، تکریم معلمان و ارتقای توانمندی آموزشی از مهم‌ترین بخش‌های آن بود.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.