2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست

قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست

چه کسی ساحل را در سریال پوست شیر به قتل رسانده است؟ آیا او قاتلی آشنا است؟

دوات آنلاین -سریال پوست شیر یکی از هیجا انگیز ترین سریال های جنایی چند سال اخیر است؛ مجموعه ای که در هر قسمت تماشاگر را میخکوب می کند. بازی های خوب و داستانی پرگره سبب شد بینندگان زیادی هر هفته منتظر قسمت جدید آن باشند تا بالاخره مشخص شود قاتل ساحل کیست و چرا او را کشته است؟

 

نعیم در جست و جوی قاتل دخترش

نعیم در سریال پوست شیر از همان ابتدا به عنوان مظنون اصلی در ماجرای مفقود شدن دخترش ساحل دستگیر و بعد معلوم شد او بی گناه است. او حالا با کمک رضا پروانه در تلاش است تا عامل این جنایت بی رحمانه را پیدا کند البته شیوه کار او با روش پلیس فرق دارد و حتی ممکن است مانع از آن شود که محب کار خودش را طبق برنامه و نقشه پیش ببرد.

 

گمان ها بر این است که هدف اصلی قاتل ساحل در سریال پوست شیر انتقام گرفتن از نعیم باشد اما پدر مقتول در این مدت هر کسی را که ممکن بود خرده حسابی با او داشته باشد شناسایی کرده و به هچی نتیجه نرسیده است. پس قاتل کسی است که نعیم حتی فکرش را هم نمی کند.

چه کسی در سریال پوست شیر ساحل را کشته است

رضا پروانه؛ یکی از مظنونان سریال پوست شیر

رضا پروانه رفیق صمیمی نعیم است؛ کسی که پای همه چیز ایستاده و همیشه در کنار او است اما آیا این همه ماجرا است؟ آیا رضا کینه ای قدیمی از نعیم به دل ندارد؛ کینه ای که سبب شود نقشه قتل دختر او را بکشد؟ رضا از همه کس به نعیم نزدیک تر است و بنابراین کسی به او مظنون نمی شود اما ممکن است یک خشم کهنه، حس تحقیر شدن یا هر انگیزه ای دیگری باعث شده باشد او برای کشتن ساحل نقشه بکشد.

 

رضا می دانست نعیم و دخترش کی به شمال می روند، از همه زیر و بم زندگی این دو خبر داشت و می توانست همه چیز را خیلی حساب شده کنار هم بچیند. پس نباید هرگز او را از فهرست مظنونان احتمالی حذف کرد و حتی ممکن است همسر صیغه ای رضا دستی در اینجنایت داشته باشد و بخواهد بابت توجه بیش از حد شوهرش به نعیم انتقام بگیرد.

مظنونان اصلی قتل ساحل در سریال پوست شیر چه کسانی هستند

نقش احتمالی صدرا در قتل ساحل

صدرا با ساحل رابطه عاشقانه داشته، رابطه ای که به خطر افتاده و با احساسات او بازی شده است. پس می تواند انگیزه کافی برای انتقام گرفتن داشته باشد. او یک بار به عنوان مظنون دستگیر و سپس آزاد شده اما همچنان بعید نیست او در پس پرده باشد. به ویژه اینکه از نظر مالی نیز دستش باز است و امکانات اجیر کردن قاتلان را داشته است. در این صورت تلاش صدرا برای نزدیک شدن به نعیم را هم می توان بخشی از نقشه او تلقی کرد.

 

بهزاد؛ شخصیت مرموز سریال پوست شیر

ما درباره بهزاد چیز زیادی نمی دانیم. او شئهر لیلا و پدرخوانده ساحل بوده و با این مادر و دختر رابطه خوبی داشته و البته از زنده بودن نعیم بی اطلاع بوده. همه آنچه دربار این شخصیت می دانیم در سطح است اما شاید با کمی عمیق تر شدن داستان بهزاد را هم به لیست مظنونان اضافه کنیم. او احساس کرده با زندگی اش بازی شده و مادر و دختر فریبش داده اند به همین دلیل ساحل را کشته و لیلا را نیز از زندگی خودش حذف کرده است. البته این فقط یک احتمال است؛ احتمالی که نباید دور از ذهن دانست.

 

ساحل؛ قربانی انتقام از محب مشکات

قاتلان ساحل را به همان روشی کشته اند که مرد درختی جنایت هایش را انجام می داد. پس آنها از این شیوه و روش منظور و هدفی داشتند و می خواستند پای محب مشکات را به این پرونده باز کنند. قاتل درختی قبلا با قتل دختر محب از او انتقامی سخت گرفته بود اما آیا ماجرا را اعدام این جنایتکار به پایان رسیده یا مغز متفکر قتل جدید کسی است که می خواهد بابت پرونده قاتل درختی از محب انتقام بگیرد؟

 

به هر حال همه چیز در سریال پوست شیر در هاله ای از ابهام قرار دارد. معما قسمت به قسمت پیچیده تر می شود و برای رازگشایی از قتل ساحل باید منتظر ادامه داستان بمانیم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
اهورا 1401/09/17
منم میگم کار رضا پروانه هست و ساحلم زنده اس هست تو اون نباری خانه رضا که دوربین چند بار بهش اشاره کرده
ناشناس 1401/09/09
کاره کامران تفتی
مسعود 1401/08/28
شاید نظر من خیلی منطقی نباشه اما حس ششم من میگه که همه این قضایا سر بهزاده. بهزاد و نعیم با هم یه خصومتی دارند که مربوط به قبل از زندان رفتن نعیمه . بهزاد برای این که انتقامش را از نعیم بگیره ۱۵ سال کنار همسر و دخترش زندگی می کنه و به ظاهر رابطه خوبی با اونا داره منتظره تا نعییم از زندان آزاد بشه و زهرش را بریزه (‌من را یاد فیلم Old boy) میندازه. تا اینجای کار بهزاد شخصیت مرموز سریال بوده و جالبه که پلیس اصلا بهش مشکوک نشده
محسن از آلمان ، 1401/08/25
به نظر من کار یکیه که اصلا تو فصل اول اسمی ازش نیوردن، اینا همه نوچه های اون بودن و برای اینکه فصل دوم جذاب تر بشه قاتل تو فصل دوم وارد فیلم میشه ، و هیچکدوم از اینا که دارین میگید نیست . موافقین؟
محسن 1401/08/25
من میگم خیلیااا برا پول خیلی کارها میکنن احتمالش هست کاره بهزاد هم باشه
محمد 1401/08/24
ساحل نمیتونه زنده باشه چون اگر میتونست زنده باشه آزمایش دی آن ای مثبت در میومد ازنظر من کار کامران تفتی هستش
پارمیدا 1401/08/22
من حدس می‌زنم کار رضا باشه و ساحل هم زنده است
عالییی 1401/08/20
هعی ببین اخه تو قسمت قبلیا که گذشترو نشون مبده بهزاد خیلی ساحل رو دوست داشته همش با هم شوخی میکردن و اینا.. پس نمیشه قطعا گفت کار بهزاد بوده چون ساحل رو خیلیییی دوست داشته
هعی 1401/08/19
ببینید از نظر من ساحل مرده و همه ی اینا زیر سر بهزاده از نظر من بهزاد از لیلا خوشش نمیومده و دنبال یه بهونه برای دک کردنش بوده تا که از یا جایی میفهمه که شوهر لیلا زنده است و به صدرا میگه که ساحل و لیلا رو تعقیب کنه و وقتی میفهمه ساحل با پدرش به شمال میره و لیلا هم در این مورد بهش دروغ گفته با کمک مال و اموال زیادی که داشته اون ها رو اجیل میکنه تا ساحل رو بکشن و لیلا رو بیرون میکنه صدرا هم از روی سادگی فکر میکنه که بهزاد برای این بهش گفته تعقیبشون کنه که میخواسته بهش کمک کنه که متوجه بشه ساحل خیانت کرده یا نه.پس از قاتل بودن بهزاد خبر نداره
عالییی 1401/08/19
منم حدس میزنم ساحل زنده باشه کار بهزاد یا رضا کیا موافقن؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.