2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
مادر و پسر برای قتل پدر خانواده همدست شدند

مادر و پسر برای قتل پدر خانواده همدست شدند

مقتول با پسر و همسرش اختلاف داشت و حدود یک ماه قبل هم به خاطر اینکه پسرش مبلغ ۱۰ میلیون تومان بدون اجازه از کارتش برداشت کرده‌ بود، درگیری داشت.

دوات آنلاین -پسری که متهم است با همدستی مادرش، پدر خود را به قتل رسانده‌است، با صحنه‌سازی قصد فریب پلیس را داشت که بازداشت شد.

 

روزنامه جوان نوشت، اوایل خرداد امسال زن میانسالی همراه پسر ۲۲ ساله‌اش در یکی از شهر‌های اطراف تهران سراسیمه به اداره پلیس رفت و از گم شدن ناگهانی شوهر ۵۲ ساله‌اش به نام بهرام شکایت کرد.

 

شاکی در توضیح ماجرا گفت: «شوهرم امروز صبح برای خرید راهی تهران شد و قرار بود عصر به خانه برگردد، اما وقتی دیر کرد با تلفن همراهش تماس گرفتم که جواب نداد. ساعتی بعد هم تلفن همراهش خاموش شد و از آن ساعت به بعد از او خبری نداریم و الان نگرانیم برای او اتفاق بدی رخ داده باشد.»

 

کشف جسد

با شکایت زن میانسال، تیمی از مأموران پلیس به دستور بازپرس پرونده تحقیقات خود را برای پیدا کردن مرد گمشده آغاز کردند.

 

بررسی‌های مأموران نشان داد بهرام روز حادثه اصلاً به تهران نرفته‌است و به طرز مرموزی در همان شهر محل سکونتش ناپدید شده‌است. در حالی که مأموران پلیس هیچ ردی از مرد میانسال پیدا نکرده بودند، به مأموران پلیس تهران خبر رسید، خانواده مرد گمشده در بیابان‌های اطراف تهران جسد مردی را پیدا کرده‌اند که قسمتی از بدنش توسط جانوران خورده شده‌است، اما شباهت زیادی به بهرام دارد.

 

بدین ترتیب جسد به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی به پزشکی قانونی تهران منتقل شد و آزمایشات نشان داد جسد متعلق به مرد گمشده است.

 

از سوی دیگر، تیم پزشکی متوجه آثار شیار و کبودی روی گردن مقتول شد که حکایت از آن داشت وی در مکان دیگری بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده‌ است و عامل یا عاملان قتل جسد را در بیابان‌های اطراف تهران رها کرده‌اند.

 

سرنخ هایی از جنایت

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد پس از حادثه پسر مقتول به خانواده‌اش و پدر‌بزرگش که بی‌تابی می‌کرده پیشنهاد داده در بیابان‌های اطراف تهران جسد پدرش را جست‌وجو کنند و او احتمال داده پدرش تصادف کرده و عامل تصادف هم جسد را به بیابان‌های اطراف تهران برده و رها کرده‌باشد. در نهایت هم ساعتی پس از جست‌وجو، جسد پدرش را همراه خانواده‌اش کشف می‌کند. در تحقیقات بعدی هم مشخص شد مقتول از مدتی پیش با پسر و همسرش اختلاف داشته ‌است و حدود یک ماه قبل هم به خاطر اینکه پسرش مبلغ ۱۰ میلیون تومان بدون اجازه از کارتش برداشت کرده‌ بود، درگیری داشته ‌است.

 

بدین ترتیب مأموران به پسر مقتول مشکوک شدند و وی را به عنوان مظنون بازداشت کردند.

 

قتل با همدستی مادر

متهم ابتدا با تناقض‌گویی قصد فریب مأموران را داشت، اما وقتی با مدارک و شواهد روبه‌رو شد، به قتل پدرش با همدستی مادر ۴۸ ساله‌اش اعتراف کرد.

 

متهم گفت: «پدر و مادرم مدتی بود با هم اختلاف داشتند و همیشه در خانه با هم مشاجره لفظی و گاهی هم درگیری داشتند. مادرم همیشه از پدرم بد می‌گفت و مرا نسبت به پدرم بدبین می‌کرد و از طرفی هم پدرم به من پول نمی‌داد.

 

دوستانم و بستگانم همه موتورسیکلت‌های گران‌قیمت داشتند، اما پدرم برای من نمی‌خرید. یک ماه قبل بدون اجازه از کارتش پول برداشت کردم که با هم درگیر شدیم و مرا تحقیر کرد. پس از این، حرف‌های مادرم روی من خیلی تأثیر گذاشت تا اینکه دو نفری نقشه قتلش را طراحی و اجرا کردیم. شب حادثه وقتی پدرم خوابید، من پا‌های او را نگه داشتم و مادرم او را خفه کرد و بعد هم جسدش را به بیابان‌های اطراف تهران بردیم و رها کردیم.»

 

وی ادامه داد: «پس از این، پدر‌بزرگم خیلی بی‌تابی می‌کرد و من برای او نقش بازی می‌کردم تا اینکه تصمیم گرفتم این بار نقش دیگری بازی کنم و به پدر بزرگم گفتم احتمالاً پدرم در راه تهران تصادف کرده و جسدش در همان حوالی رها شده‌است. می‌خواستم با کشف جسد پدرم، پدر‌بزرگم را از انتظار رهایی دهم که دست خودم رو شد.»

 

با اعتراف پسرناخلف، مأموران مادر وی را دستگیر کردند و وی نیز در بازجویی‌ها اظهارات پسرش را تأیید و به قتل شوهرش اعتراف کرد.

 

دو متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس شهر محل حادثه قرار گرفتند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.