2022/11/30
۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر
رقابت عشقی 2 کارتن خواب به جنایت منجر شد

رقابت عشقی 2 کارتن خواب به جنایت منجر شد

یکی از مردان کارتن خواب رقیب عشقی اش را با چاقو کشت و فرار کرد.

دوات آنلاین -درگیری دو مرد معتاد کارتن خواب در یکی از پارک های جنوب تهران به خاطر رقابت عشقی با مرگ یکی از آنها پایان یافت.

 

به گزارش جوان، ساعت سه بامداد دیروز سه شنبه ۲۴خرداد قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران کلانتری ۱۵۹ بیسیم از قتل مرد میانسالی در پارکی در یکی از خیابان های جنوبی تهران باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

آغاز تحقیقات

تیم جنایی در گوشه ای از پارک وفا که تعداد زیادی کارتن خواب حضور داشتند با جسد خونین مردی حدودا ۵۵ساله روبه رو شدند که معتادان او را به نام بهنام می شناختند.

 

مأموران در بازرسی بدنی از مقتول هیچ مدرک شناسایی کشف نکردند، اما مشخص شد وی معتاد به مواد مخدر بوده و جا و مکان مشخصی نداشته و از مدتی قبل شبها همراه تعداد دیگری از معتادان برای خواب به این پارک می آمده است.

 

بررسی ها حکایت از آن داشت مقتول لحظاتی قبل در درگیری با مرد معتادی با  اصابت یک ضربه چاقو به قتل رسیده و قاتل پس از حادثه از محل گریخته است.

 

رقیب عشقی

یکی از شاهدان حادثه به مأموران پلیس گفت: مقتول و قاتل هر دو معتاد به مواد مخدر و کارتن خواب بودند. البته قاتل به معتادان پارک مواد هم می فروخت، اما درگیری آنها به خاطر مواد مخدر نبود. از دوستان دیگرم شنیده بودم مقتول و قاتل هر دو عاشق زنی بودند و به همین خاطر چند باری با هم درگیر شده بودند.

 

مقتول تصمیم داشت با زن مورد علاقه اش ازدواج کند و قاتل او را تهدید می کرد که رابطه اش را با آن زن قطع کند. به همین سبب درگیری و مشاجره های لفظی آنها ادامه داشت تا اینکه نیمه شب در حالی که داخل پارک خواب بودم باصدای درگیری آنها از خواب پریدم. آنها با هم درگیر شده بودند که قاتل با چاقو ضربه ای به مقتول زد و فرار کرد.

 

پس از این ما بلافاصله به پلیس و اورژانس خیر دادیم، اما وقتی اورژانس رسید، بهنام فوت کرده بود.

 

وی در پایان گفت: من قاتل را نمی شناسم اما همه او را ستار صدا می زدند.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مقتول برای شناسایی هویت و انجام آزمایش های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.

 

مأموران به دستور بازپرس جنایی جست و جو برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری را آغاز کرده اند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.