2023/03/31
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ فروردين
رضا رویگری از حال این روزهایش می گوید

رضا رویگری از حال این روزهایش می گوید

رویگری می گوید حالش بهتر است و چند پیشنهاد کاری هم دریافت کرده است.

دوات آنلاین -رضا رویگری مدت طولانی است که بیمار است اما بعد از اینکه در آسایشگاه کهریزک بستری شد بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و تعدادی از هنرمندان خانه ای را برای او تهیه کردند. این بازیگر اکنون در همین خانه سکونت دارد و آن طور که می گوید حالش بهتر است اما مراحل درمان همچنان ادامه دارد.

 

پیشنهاد کاری برای رضا رویگری

رویگری به ایسنا گفت نسبت به قبل حالش خیلی بهتر است، روحیه اش خوب شده و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده اما فعلا باید صبر کند تا ببیند وضعیت درمانش تا کجا پیش می رود.

 

او گفت: خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه‌ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از طرف صداوسیما همراه خانواده‌هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند. دو پرستار هم شبانه‌روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می‌آید و کارم را انجام می‌دهد. خداراشکر از وضعیت موجود راضی‌ام و امیدوارم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی‌ام به رضای خدا.

رضا رویگری این روزها وضع بهتری دارد

روزهای بهتر رضا رویگری

رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در این مدت او را تنها نگذاشتند، گفت: خدا را شکر می‌کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روزها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی‌هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده‌اند و راه افتاده‌ام. در حال حاضر چند روزی است که با عصا راه می‌روم و از آن حالتی که نمی‌تواستم از جایم بلند شوم درآمده‌ام. خدا را شکر فعلا مشکلی ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم فعلا همه چیز خوب پیش می رود.

 

وی درباره اینکه آیا هنرمندان هم به دیدنش می آیند؟ پاسخ داد: برخی دوستان و هنرمندان گهگاهی به دیدنم می‌آیند. اخیرا هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم وضعیتم چطور می‌شود. خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم اما با این حال فعلاً ممکن نیست، باید کمی وضعیتم تغییر کند و بهتر شوم.

 

رضا رویگری در پایان گفت: هیچ حرفی ندارم، جز اینکه بگویم خدا را شکر. امیدوارم از این حالی که هستم بهتر شوم. از همه دوستانی هم که کمکم بودند تشکر می کنم. این روزها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می‌کنم و اینطور خودم را مشغول می کنم. به امید روزهای بهتر.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.