2022/11/30
۱۴۰۱ چهارشنبه ۹ آذر
قتل زن باردار به دست برادرشوهر شیشه ای

قتل زن باردار به دست برادرشوهر شیشه ای

نیمه شب در حالی که شیشه مصرف کرده بودم فردی به من فرمان داد تا برادر و زن برادرم را به قتل برسانم.

دوات آنلاین -مرد شیشه‌ای به‌دنبال توهم ناشی از مصرف موادمخدر نیمه شب به برادر و زن برادرش با چاقو حمله کرد و باعث قتل زن باردار شد.

 

روزنامه ایران نوشت، نیمه شب ششم خرداد مأموران پلیس در جریان جنایتی هولناک در خانه‌ای واقع در یکی از محله‌های ساوجبلاغ  قرار گرفتند.

 

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مردی معتاد برادر و زن برادرش را که باردار بوده در خواب با چاقو زده است که پس از انتقال مجروحان به بیمارستان زن جوان به علت شدت خونریزی جان باخت اما شوهرش تحت مداوا قرار گرفت.

 

بدین ترتیب بازپرس تفرشی قاضی کشیک قتل دادسرای جنایی کرج درمحل جنایت حضور یافت و دستور دستگیری متهم صادر شد.

 

 فرزندان مقتول که در خانه حضور داشتند درباره این جنایت اظهار داشتند مدتی بود که عمو و زن عموی‌مان با هم درگیری داشتند. آن شب پدرم برای میانجیگری به خانه آنها رفت و عمویم را که معتاد بود به خانه خودمان آورد تا آتش درگیری‌هایشان فروکش کند. نیمه شب ناگهان در حالی که همه خواب بودند متوجه صدای فریاد مادرمان شدیم وقتی لامپ‌ها را روشن کردیم با صحنه دلخراشی روبه‌رو شدیم. پدر و مادرمان غرق در خون بودند.

 

همچنین متهم پس از دستگیری به اداره پلیس منتقل شد. او در حالی که اتهام‌هایش را قبول داشت، گفت: نیمه شب در حالی که شیشه مصرف کرده بودم فردی به من فرمان داد تا برادر و زن برادرم را به قتل برسانم.

 

با اعتراف‌های این جنایتکار شیشه‌ای، او به اتهام قتل عمد زن باردار بازداشت شد.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.