2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
مرگ تلخ دختری که می خواست نامزدش را سورپرایز کند

مرگ تلخ دختری که می خواست نامزدش را سورپرایز کند

دختر جوان هنگام غافلگیر کردن نامزدش از پشت بام سقوط کرد و جان باخت.

دوات آنلاین -دختر جوانی که قصد داشت هنگام ورود نامزدش به خانه او را غافلگیر کند بر اثر سقوط از پشت بام به کام مرگ رفت.

 

به گزارش جوان، ساعت ۳ بامداد پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ماموران کلانتری ۱۰۵ سنایی قاضی میثم حسین پور، بازپرس ویژه قتل تهران را از مرگ دختری جوان باخبر کردند.

 

با حضور بازپرس و تیم جنایی معلوم شد جسد رهاشده در حیاط خلوت متعلق به دختری حدودا ۲۶ ساله است که لباس خانگی به تن داشت و هیچ یک از ساکنان ساختمان هم او را نمی شناخت.

 

بررسی ها نشان دادن دختر فوت شده بر اثر سقوط از ارتفاع به کام مرگ رفته و یکی از ساکنان با دیدن جسد موضوع را به مأموران پلیس خبر داده است.

 

تحقیقات میدانی پلیس نشان داد دختر فوت شده الناز نام داشت که از مدتی قبل طبقه پنجم ساختمان کناری را اجاره کرده و هر چند وقت یک بار همراه مردی که مدعی بود شوهرش است به آنجا رفت و آمد داشت.

 

تحقیقات بیشتر نشان داد الناز همراه خانواده اش در کرج زندگی می کرده و به گفته خانواده اش یک روز قبل از کرج برای دیدن دوستش به تهران آمده است.

 

در گام بعدی مأموران پلیس مردی را که همراه الناز به آن خانه رفت و آمد داشت، شناسایی و بازداشت کردند. وی گفت: من در کرج مغازه طلافروشی دارم و پنج سال قبل با الناز آشنا شدم. رابطه ما ادامه داشت و قرار بود با هم ازدواج کنیم و به همین خاطر دو سال قبل خانه ای در تهران اجاره کردیم. یک روز قبل تلفنی قرار گذاشتیم در تهران یکدیگر را ببینیم و من هم راهی تهران شدم و حتی در لایو اینستاگرامی به من گفت در کدام قسمت خانه منتظر من است. وقتی وارد خانه شدم هر چقدر او را صدا زدم جوابی نداد و بعد فکر کردم حتما می خواسته با من شوخی کند و به کرج برگشتم و الان هم فهمیدم فوت کرده است.

 

علت حادثه

مأموران پلیس در ادامه دوربین های مداربسته محل حادثه را باز بینی کردند که مشخص شد مرد طلافروش در مرگ دختر جوان نقشی نداشته است.

 

بررسی دوربین ها نشان داد دختر جوان لحظاتی قبل از ورود طلافروش به پشت بام می رود و در گوشه ای پنهان می شود تا به محض ورود او را غافلگیر کند که ناگهان تعادلش را از دست می دهد و به پایین سقوط می کند. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.