2022/05/27
۱۴۰۱ جمعه ۶ خرداد
تعرض به دختر جوان توسط راننده شرور

تعرض به دختر جوان توسط راننده شرور

شاکی: وقتی متوجه نیت شوم راننده شدم با گریه و التماس از او خواستم مرا رها کند اما بی‌توجه به گریه‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و ...

دوات آنلاین -پسر شرور که پس از ربودن دختر جوان وی را به یک گاراژ در کرج برده و مورد تعرض قرار داده بود با تلاش کارآگاهان جنایی البرز دستگیر شد.

 

به نوشته روزنامه ایران، رسیدگی به این پرونده از شانزدهم بهمن با شکایت دختر جوانی به پلیس قلعه حسن‌خان آغاز شد. این دختر که حال خوبی نداشت به مأموران گفت: برای پیگیری کارهای بیمه بازنشستگی پدرم به محدوده قلعه حسن خان رفته بودم وقتی کنار خیابان منتظر تاکسی بودم یک خودروی پژو 207 مقابل پایم ایستاد. راننده‌اش پسر جوانی بود. من هم به تصور اینکه مسافربری می‌کند سوار شدم ،اما ناگهان متوجه شدم درها قفل شد و به راه افتاد بعد هم در محدوده‌ای خلوت ناگهان راننده توقف کرد و در حالی که چاقوی بزرگی را به طرف من گرفته بود با تهدید خواست روی صندلی جلو بنشینم وقتی متوجه نیت شوم او شدم با گریه و التماس از او خواستم مرا رها کند اما بی‌توجه به گریه‌های من به سمت کرج راه افتاد و وارد یک گاراژ شد. پس از آنکه در آن محل مرا مورد آزار و اذیت قرار داد دوباره مرا سوار خودرو کرد و به قلعه حسن خان برگرداند.

 

دستگیری متهم

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز درباره این پرونده به «ایران» گفت: پس از این شکایت از آنجا که جرم در محدوده کرج رخ داده بود پرونده برای رسیدگی در اختیار پلیس آگاهی البرز قرار گرفت و با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات برای شناسایی متهم آغاز شد.

 

کارآگاهان در ادامه با راهنمایی شاکی چهره متهم را ترسیم کرده و در ادامه مشخص شد وی یکی از مجرمان سابقه‌دار بوده که بارها به اتهام شرارت، سرقت، آزار و اذیت و مزاحمت برای نوامیس دستگیر شده است.

 

از سوی دیگر کارآگاهان با شناسایی محل وقوع جرم که گاراژی در اطراف کرج بود دریافتند پدر متهم در این محل کار می‌کند، بنابراین متهم دستگیر و برای تحقیق و بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد.

 

وی ضمن اعتراف به جرم خود گفت: با خودروی پدرم در خیابان‌ها پرسه می‌زدم که با دیدن این دختر جوان وسوسه شدم و او را سوار کردم و با تهدید او را به محل کار پدرم برده و به وی تعرض کردم.

 

پس از این اعتراف از آنجا که احتمال می‌رود وی زنان و دختران دیگری را طعمه نیات پلید خود کرده باشد بازپرس دالوند قاضی شعبه ششم دادسرای ناحیه یک کرج از کسانی که با این شیوه قربانی متهم شده‌اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی البرز شکایت خود را مطرح کنند.

 

همچنین سرهنگ نادر بیگی از مردم بخصوص دختران و زنان خواست مراقب باشند و برای تردد فقط از خودرو‌های عمومی استفاده کنند تا قربانی نیت‌های پلید این گونه متهمان نشوند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.