2023/09/21
۱۴۰۲ پنج شنبه ۳۰ شهريور
قتل مرموز مرد کارتن خواب با 4 گلوله

قتل مرموز مرد کارتن خواب با 4 گلوله

هنوز مشخص نیست چه فرد یا افرادی و با چه انگیزه ای دست به این جنایت زه اند.

دوات آنلاین -مأموران پلیس تهران در یکی از خیابان‌های شمالی تهران جسد مرد کارتن خوابی را کشف کردند که با شلیک چهار گلوله به قتل رسیده‌بود. تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان قتل مرد جوان ادامه دارد.

 

جوان نوشت، ساعت هفت صبح روز سه‌شنبه ۱۲‌بهمن‌ماه مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک غرب هنگام گشت‌زنی در محدوده استحفاظی در نزدیکی بزرگراه یادگار امام (ره) پشت ساختمان چند طبقه با جسم مشکوکی روبه‌رو شدند. مأموران پلیس وقتی به آن نزدیک شدن متوجه شدند جسد بی‌جان و خونین مردی روی زمین افتاده است.

 

بررسی‌های اولیه با توجه به سوراخ‌های روی شکم حکایت از آن داشت مرد جوان که هیچ مدرک هویتی همراه نداشت با ضربات جسم نوک تیزی به قتل رسیده است. بدین ترتیب مأموران پلیس با حفظ صحنه قتل موضوع را به قاضی محمد‌تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند و وی لحظاتی بعد همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

شلیک مرگبار

تیم جنایی در تن پیمایی از جسد مقتول دریافتند آثار سوراخ‌های روی شکم و بدن جای اصابت گلوله است که سوراخ‌های ریزی روی بدن ایجاد کرده‌است. بنابراین مشخص شد فرد یا افرادی مرد جوان در مکان دیگری به گلوله بسته و او را به قتل رسانده‌اند و وی هم برای نجات جانش تلاش کرده خودش را به خیابان برساند، اما در مکانی خلوت به خاطر شدت جراحات روی زمین افتاده و فوت کرده‌است. از سوی دیگر تیم پزشکی قانونی در محل حادثه اعلام کرد بیش از ۱۲‌ساعت از مرگ مقتول می‌گذرد.

 

تیم جنایی در ادامه بررسی‌ها متوجه ساختمان مخروبه‌ای در آن نزدیک شدند که احتمال دادند مقتول که به نظر می‌رسد تازه کارتن‌خواب شده در آن خرابه زندگی می‌کرده‌است. بنابراین بازپرس همراه مأموران راهی خرابه شدند و در آنجا داخل یکی از اتاق‌ها کارت ملی مقتول را به نام بهنام ۳۵‌ساله پیدا کردند که در بررسی سامانه پلیس مشخص شد خواهر وی در تاریخ پنجم بهمن ماه در شهرستان اسلامشهر اعلام مفقودی کرده است.

 

همچنین مأموران پلیس داخل اتاق مقداری وسایل زندگی مشاهده کردند که حکایت از آن داشت مقتول به تاز‌گی این مکان را برای زندگی انتخاب کرده‌است.

 

درادامه بررسی‌ها تیم جنایی آثار شلیک چند گلوله هم روی دیوار اتاق پیدا کردند که معلوم بود، عامل یا عاملان قتل در آنجا به مقتول شلیک کرده‌اند. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز کردند.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.