2024/02/24
۱۴۰۲ شنبه ۵ اسفند
سارقان مرد فروشنده را کشتند و گریختند

سارقان مرد فروشنده را کشتند و گریختند

مقتول از محل کارش در حال پیاده‌روی به سمت ایستگاه تاکسی یا مترو بوده ‌است که در محلی خلوت که افراد کمی از آنجا عبور می‌کنند مورد حمله قرار می‌گیرد و به قتل می‌رسد.

دوات آنلاین -مرد جوانی که در نزدیکی محل کارش به قتل رسیده بود جسدش از سوی خانواده‌اش در جوی آبی کشف شد. مأموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی عامل یاعاملان قتل آغاز کردند.

 

به نوشته روزنامه جوان، شامگاه دوشنبه بیست و هفتم دی‌ماه زن جوانی در شهر اندیشه کرج به اداره پلیس رفت و از گم شدن ناگهانی شوهر ۴۵‌ساله‌اش به نام حمید شکایت کرد.

 

وی در توضیح ماجرا گفت: شوهرم مدتی است به عنوان فروشنده هایپر مارکتی در برج ارکیده چیتگر تهران مشغول به کار است. او هر روز صبح از شهر اندیشه به تهران می‌رود و شب دوباره به خانه بر می‌گردد. او ساعتی قبل با من تماس گرفت و گفت از محل کارش بیرون آمده و به زودی به خانه می‌رسد. من و فرزندم مشتاقانه در خانه منتظر او ماندیم، اما چند ساعتی گذشت و خبری از شوهرم نشد که نگرانش شدیم و با تلفن همراهش تماس گرفتیم که تلفن همراهش هم خاموش بود.

 

پس از این با محل کارش و همکارانش تماس گرفتیم، اما نه مسئول محل کارش و نه هیچ کدام از دوستانش خبری از شوهرم نداشتند و همگی گفتند که حمید به مقصد خانه محل کارش را ترک کرده است.

 

الان نگرانم که برای او اتفاق بدی رخ داده باشد و در خواست کمک دارم که شوهرم را پیدا کنید و من و فرزندم را از نگرانی برهانید.

 

با طرح این شکایت و از آنجایی که محل حادثه تهران بود تیمی از کارآگاهان چهارم پلیس آگاهی پایتخت برای پیدا کردن مرد جوان وارد عمل شدند، اما در بررسی‌ها هیچ ردی از وی پیدا نکردند. تحقیقات نشان داد شب حادثه مرد گمشده پس از اینکه ازمحل کارش خارج شده به طرز مرموزی ناپدید شده است.

 

کشف جسد

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت ساعت ۱۲‌شب سه‌شنبه بیست و هشتم دی‌ماه همسر مرد گمشده با اداره پلیس تهران تماس گرفت و اعلام کرد جسد خونین شوهرش را در ۳۰۰‌متری محل کارش پیدا کرده است.

 

بدین ترتیب تیمی از مأموران کلانتری‌۱۸۸ وردآورد راهی محل حادثه شدند و در آنجا داخل جوی آبی کنار خیابان خلوتی باجسد مرد گمشده روبه‌رو شدند و موضوع را به قاضی محمد‌تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند.

 

با اعلام خبر کشف جسد مرد جوان بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تحقیقات خود را در محل آغاز کردند.

 

بررسی‌های مأموران نشان داد مقتول در نزدیکی محل کارش با ضربات جسم نوک تیزی به شکم و ضربات جسم سختی به سر و صورتش به قتل رسیده است.

 

سرقت خونین

در حالی که پزشکی قانونی اعلام کرد بیش از ۱۲‌ساعت از مرگ مرد جوان می‌گذرد تیم جنایی در بازرسی بدنی از مقتول دریافتند عامل یا عاملان قتل اموال قیمتی و تلفن همراه وی را سرقت کرده‌اند.

 

همچنین مشخص شد مقتول از محل کارش در حال پیاده‌روی به سمت ایستگاه تاکسی یا مترو بوده ‌است که در محلی خلوت که افراد کمی از آنجا عبور می‌کنند مورد حمله قرار می‌گیرد و به قتل می‌رسد.

 

همسر مقتول درباره کشف جسد شوهرش در حالی که گریه می‌کرد، گفت: «آن شب من و فرزندم منتظر شوهرم بودیم، اما خبری از او نشد که گم شدنش را به مأموران پلیس خبر دادیم. او همیشه از محل کارش تا ایستگاه تاکسی که مسافت زیادی است حدود ۲۵‌دقیقه پیاده‌روی می‌کرد و به همین خاطر وقتی مأموران پلیس نتوانستند شوهرم را پیدا کنند تصمیم گرفتم خودم مسافتی که شوهرم هر شب پیاده‌روی می‌کند جست‌وجو کنم. سپس همراه بستگانم به محل کار شوهرم رفتیم و محل پیاده روی وی را تا ایستگاه تاکسی اندیشه جست‌وجو کردیم. ابتدا اثری از شوهرم پیدا نکردیم، اما درنهایت پس از چند ساعت داخل جوی آبی در نزدیکی محل کارش متوجه شی‌ای شدیم که وقتی به آن نزدیک شدیم با جسد خونین و بی‌جان شوهرم روبه‌رو شدیم.» همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان قتل مرد جوان آغاز کردند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.