2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
فریب دادن 200 زن با همدستی همسر

فریب دادن 200 زن با همدستی همسر

این مرد خودش را مامور برق معرفی می کرد و زنان را فریب می داد.

دوات آنلاین -«به بهانه اینکه مصرف برق شما بالاست و باید با وسیله‌ای مانند طلا مصرف آن را پایین بیاورم، طلاهای زنان را می‌گرفتم و در فرصتی مناسب فرار می‌کردم». این گفته‌های مجرم سابقه‌داری است که خود را مأمور اداره برق معرفی می‌کرد و وارد خانه‌ها می‌شد تا نقشه سرقت‌هایش را عملی کند. او یکی از مجرمانی است که در طرح کاشف پلیس دستگیر شده و طبق تحقیقات پلیس، دست‌کم از 200زن در تهران سرقت کرده است. گفت‌وگوی همشهری با او را بخوانید.

 

*با چه ترفندی سرقت می‌کردی؟

خودم را مأمور برق جا می‌زدم و یک فازمتر هم دستم می‌گرفتم. به مقابل خانه‌ها یا آرایشگاه‌های زنانه در مناطق مختلف تهران می‌رفتم و زنگ در را می‌زدم. وقتی زنی در را باز می‌کرد، می‌گفتم مأمور برق هستم و به‌علت بدهی باید برق خانه یا آرایشگاه را قطع کنم. حتی نقش بازی می‌کردم و می‌گفتم باید وسایل برقی را خاموش کنید تا کدی را وارد کنم و میزان مصرف آنها را بسنجم. زنان اصرار می‌کردند برق را قطع نکنم و من می‌گفتم برای جلوگیری از قطعی برق باید فلزی مانند طلا یا برنج یا مس در اختیارم قرار دهند که آن را داخل کنتور برق قرار دهم و مصرف آن را کم و بدهی را صفر کنم. زنانی که فریب می‌خوردند طلاهایشان را در اختیارم قرار می‌دادند و من پس از سرقت فراری می‌شدم.

 

همدستی با همسر

*همدست هم داشتی؟

همسرم همدستم بود. گاهی برخی زنان به من مشکوک می‌شدند و می‌گفتند باید با اداره برق تماس بگیرند. من هم با همسرم تماس می‌گرفتم و او نقش بازی می‌کرد و تلفنی تأیید می‌کرد که من مأمور اداره برق منطقه هستم.

 

*سابقه داری؟

سابقه سرقت گوشی موبایل دارم و این شگرد را در زندان یاد گرفتم. یک سال قبل آزاد شدم و حدود 200مورد سرقت انجام دادم.

 

*تا به حال پیش آمده بود که شخصی همکاری نکند؟

بارها پیش آمده بود. برخی از زنان حاضر نمی‌شدند طلاهایشان را در اختیارم قرار دهند و می‌گفتند باید روز بعد که همسرشان در خانه است به آنجا مراجعه کنم و من هم دیگر بی‌خیال می‌شدم.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.