2023/06/05
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
2 جنایت در پرونده قاتل نامادری

2 جنایت در پرونده قاتل نامادری

متهم غیر از نامادری خودش، صاحبکار سابقش را نیز با شلیک گلوله از پا درآورد.

دوات آنلاین -مردی میانسال که در اقدامی جنون آمیز صاحبکار سابق و نامادری خودش را به قتل رسانده است، دستگیر شد.

 

سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه به محض دریافت خبر وقوع قتل، به دستور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت بررسی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم های اطلاعاتی و عملیاتی قرار گرفت، بیان داشت: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته فرد قاتل در کمتر از 24 ساعت توسط عوامل پلیس پیشگیری دستگیر شد.

 

شلیک های مرگبار

وی با اشاره به اینکه قاتل فردی حدودا 40 ساله است به منظور عملی کردن نقشه شوم خود مهر ماه سال جاری، از یکی از استان های شمالی کشور اقدام به تهیه سلاح کمری به همراه 50 فشنگ جنگی می کند، افزود: روز گذشته این فرد با توجه به مشکلات قبلی که با صاحبکار سابق خود داشت و اینکه بارها اقدام به تهدید او کرده بود با حضور در محل کار صاحبکار سابق خود در منطقه راه آهن با شلیک 3 گلوله او را به قتل می رساند و با سرعت از آنجا متواری و با مراجعه به منزل پدری در منطقه حکیمیه در اقدامی جنون آمیز نامادری خود که زنی حدودا 60 ساله می باشد را به قتل می رساند و سپس پا به فرار می گذارد.

 

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه این فرد در حقیقت فردی خطرناک و مسلح  بود و امکان هر اقدام پیش بینی نشده دیگری از او می رفت، گفت: علی رغم اینکه هیچ سرنخ مشخصی از مخفیگاه این فرد جانی در دسترس نبود، همکاران ما توانستند با پیگیری های اطلاعاتی دقیق این فرد را در منطقه حکیمیه دستگیر و از او یک قبضه سلاح کمری به همراه 40 عدد فشنگ جنگی کشف کنند.

 

سرهنگ موقوفه ای عنوان داشت : این فرد که در یکی از شرکت های خصوصی طرف قرارداد شرکت راه آهن مشغول به کار بوده است، در اظهارات اولیه خود انگیزه خود را در به قتل رساندن صاحبکار سابقش، را اخراج از کار و همچنین انگیزه خود از به قتل رساندن نامادری اش را دخالت ها و اذیت های او اعلام داشته است.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.