2024/03/05
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند
جنایت در دورهمی دوستانه

جنایت در دورهمی دوستانه

مقتول از دوستانم بود اما مدتی می‌شد که دچار اختلافات مالی شده بودیم. آن شب ناگهان درگیر شدیم و من که به‌شدت عصبانی شده بودم با ضربات چاقو جان دوستم را گرفتم.

دوات آنلاین -در روزهای پایانی هفته گذشته 2جنایت در پایتخت رخ داد که قربانیان آن زنی 70ساله و کارگر یک صحافی بودند.

 

قتل زن 70 ساله

به نوشته روزنامه همشهری، نخستین جنایت ساعت23 پنجشنبه به قاضی مصطفی واحدی، بازپرس جنایی تهران گزارش شد. مقتول زنی 70ساله بود که جسد او را عروسش در داخل کمدی در خانه‌اش در شمال‌غرب تهران پیدا و پلیس را خبر کرده بود.

 

او در تحقیقات به مأموران گفت: از روز سه‌شنبه از مادرشوهرم بی‌خبر بودیم. آخرین‌بار سرایدار ساختمان‌شان گفت که حاج خانم برای شرکت در یک جلسه سوار ماشینش شده و ساختمان را ترک کرده است. پس از آن دیگر از وی خبر نداشتیم و من که به‌شدت نگرانش شده بودم خودم را به خانه‌اش رساندم. ماشینش در پارکینگ نبود و چندبار زنگ در را زدم اما کسی جوابم را نداد. با کلیدی که داشتم وارد خانه شدم و شروع به جست‌وجو کردم تا اینکه پس از باز کردن در کمد، پیکر بی‌جان مادرشوهرم  را درحالی‌که دست و پایش بسته بود دیدم و وحشتزده فریاد کشیدم و وقتی همسایه‌ها آمدند، پلیس را خبر کردیم.

 

همزمان با پیدا شدن جسد زن 70ساله معلوم شد که سرایدار ساختمان آنها به طرز مشکوکی ناپدید شده و حتی همسرش نیز از او اطلاعی ندارد. درحالی‌که به‌نظر می‌رسد مقتول بر اثر خفگی جان باخته، دستور بازداشت سرایدار به‌عنوان مظنون اصلی جنایت صادر شده و تحقیقات برای بازداشت او ادامه دارد.

 

رفیق کشی

دومین جنایت اما چند ساعت بعد یعنی بامداد جمعه به قاضی مصطفی واحدی گزارش شد. مقتول مردی حدودا 39ساله بود که در یک صحافی در جنوب تهران کار می‌کرد. او در یک دورهمی دوستانه و در جریان درگیری با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و با حضور پلیس در محل درگیری، عامل جنایت بازداشت شده بود.

 

شاهدان می‌گفتند که قاتل قصد سرقت اموال مقتول را داشته و بر سر همین مسئله با او درگیر شده بود اما متهم ادعا کرد که انگیزه‌اش از قتل اختلافات مالی با مقتول بوده است.

 

وی گفت: مقتول از دوستانم بود اما مدتی می‌شد که دچار اختلافات مالی شده بودیم. حتی مدارک اختلاف مالی ما هم وجود دارد. آن شب برای صحبت با او در مهمانی و دورهمی حاضر شدم و قرار بود درمورد مسائل مالی با هم صحبت کنیم اما ناگهان درگیر شدیم و من که به‌شدت عصبانی شده بودم با ضربات چاقو جان دوستم را گرفتم و حالا به‌شدت پشیمانم.

 

متهم به قتل با قرار قانونی بازداشت شده و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرارگرفته است.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.