2022/11/28
۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
روایت هولناک همسایه ها از خانه وحشت

روایت هولناک همسایه ها از خانه وحشت

هنوز مشخص نیست چند دختر در خانه وحشت زندانی بوده و قربانی جرایم سعید شده اند. همسایه های این مرد چه گفتند؟

دوات آنلاین -یک هفته از افشای جنایت هولناک در  خانه وحشت جنوب تهران می گذرد و هنوز ابهاماتی در مورد اتفاقات رخ داده در این خانه وجود دارد و مشخص نیست چند دختر در آنجا زندانی بوده و چه سرنوشتی برای آنها رقم خورده است.

 

دختر خردسال در خانه وحشت

جام جم نوشت: دیروز به مقابل خانه وحشت رفتیم و اهالی از اتفاقات عجیب درباره این خانه گفتند. یکی از اهالی کوچه، سوار بر موتور قصد رفتن به محل کارش را دارد که چند دقیقه ای با او هم صحبت می شویم. او به خانه شماره ۲۴ با در قهوه ای رنگ اشاره می کند و می گوید: من و همسرم تازه عروس و داماد هستیم و شش ماه است ساکن این کوچه شده ایم. تراس خانه ام مقابل تراس خانه سعید بود. در چند ماه گذشته او گاهی دختری خردسال را برای هواخوری روی تراس می آورد، چهره دخترک وحشت زده بود، اوایل فکر می کردم فرزند سعید است که بعد فهمیدم او مجرد بوده و بچه ندارد. از چند روز قبل از دستگیری سعید دیگر آن بچه را ندیدم و نمی دانم چه بلایی سرش آمده است.

 

جدایی والدین سعید

زن میانسالی که از ساکنان خانه وحشت است از رفتار سعید گلایه دارد و می گوید: سعید همه را اذیت می کرد، من و خانواده ام وقتی به رفتارهایش اعتراض می کردیم، فحاشی و تهدید به کشتن ما می کرد. مادرش انسان خوبی بود و با تزریق آمپول به بیماران هزینه زندگی اش را تأمین می کرد. برادر بزرگتر سعید در مرکز درمانی کار می کرد. خواهرش مریم آرایشگر و تزریقاتی بود و سعید هم مالخری می کرد. از ۱۰ سال قبل در این ساختمان ساکن شده بودند. خواهرش اوایل با ما میانه خوبی داشت، چند بار به خانه ما آمد و می گفت جدایی پدر و مادرش باعث شده سعید دچار مشکلات روحی شود. مادرش بیمار بود و حدود چهار سال قبل فوت کرد. بعد از آن به برادرش که سال ها از مادر بیمارشان نگهداری می کرد، اجازه ادامه زندگی در آن خانه را ندادند.

 

این خواهر و برادر همیشه با هم دعوا داشتند همسایه ها را عاصی کرده بودند. زنان، دختران و گاهی مردان جوان هم به خانه او می آمدند. وقتی اعتراض می کردیم، سعید می گفت فامیل و آشنا هستند. تهدید کرد اگر دخالت کنیم ما را به قتل می رساند. چند بار دعوای آنها را به کلانتری محل اطلاع دادیم اما ماموران می آمدند و چون این خواهر و برادر می گفتند شکایت ندارند و دعوا خانوادگی است، می رفتند. خلاصه این ساختمان گاو پیشونی سفید پلیس شده بود.

در خانه وحشت چه جنایت هایی رخ داده است

فرار از خانه وحشت

زن میانسال گفت: آبان ۹۳ را یادم هست. آن موقع مادرش زنده بود. سعید، دختری را آورد و رفتار آن دختر باعث ناراحتی مادرش شد. سعید او را کتک زد که او در بیمارستان فوت شد. بعد از چند روز بازداشت و زندانی شد اما نمی دانم چرا قتلی که مرتکب شده شبه عمد اعلام شد. بعد از آزادی، دوباره کارهای خلافش را انجام می داد. وسایل دزدی می آورد و با خودروی دوستش می بردند و می فروختند. چند ماه قبل دختر جوانی از پنجره تراس خانه سعید و خواهرش بیرون پرید. سعید قصد داشت او را به داخل خانه ببرد اما همسایه ها دخالت کردند و آن دختر فرار کرد. او مدام همه همسایه ها را به قتل تهدید می کرد و مدعی بود یک بیمار روانی و کارت قرمزی است.

 

زن همسایه ادامه داد: بعد از ظهر پانزدهم آذر امسال مأموران برای دستگیری سعید بابت مالخرى آمدند که او نبود. وارد خانه که شدند، دو دختر را یافتند، آن دو دختر را دیدم که گریه می کردند، آستین لباس هایشان را بالا زدند و گفتند مدام سعید و خواهرش به آنها آمپول های اعتیاد آور و بیهوشی می زدند.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.