2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
احسان علیخانی؛ از اشک های ماه عسل تا خنده های جوکر

احسان علیخانی؛ از اشک های ماه عسل تا خنده های جوکر

احسان علیخانی به عنوان مدیر پرژوه برنامه جوکر تجربه موفق دیگری را برای خودش رقم زده است.

دوات آنلاین -پس از استقبال مخاطبان از مسابقه جوکر، نام احسان علیخانی به عنوان یکی از سازندگان مسابقه اعلام شد و در تیتراژ مسابقه سمت او به عنوان یکی از اعضای گروه سازنده «جوکر» تغییر کرد. این مسابقه اولین فعالیت احسان علیخانی در مدیوم نمایش خانگی است که از آن استقبال شده  و تجربه متفاوت و تازه‌ای را برای او رقم زده است.

 

رکورد شکنی علیخانی با جوکر

خراسان نوشت: مدتی پیش احسان علیخانی در اینستاگرامش نوشت: «تلاش رفقای من در تابستان شد «جوکر»، من هم کنارشون بودم و هستم.» علاوه بر اشاره علیخانی به حضورش در این پروژه، نام گروه سازنده «جوکر» که همه از همکاران او بودند نیز احتمال حضور علیخانی به عنوان یکی از سازندگان مسابقه را قوت می‌بخشید.

 

در تیتراژ قسمت اول «جوکر» از این مجری به عنوان «مشاور پروژه» نام برده شد، اما سِمت او ناگهان در تیتراژ قسمت دوم به «مدیر پروژه و مدیر هنری» تغییر کرد. روابط عمومی فیلیمو نیز خبر میزان تماشای قسمت دوم مسابقه را با تیتر « جوکر علیخانی رکورد زد» منتشر کرد و در کنار حامد میرفتاحی، از احسان علیخانی به عنوان کارگردان مشترک مسابقه نام برد.

 

نظرات مثبت عموم مخاطبان در فضای مجازی و آماری که فیلیمو از میزان بازدید «جوکر» منتشر کرده، نشان می‌دهد مسابقه موفق شده نظر مخاطبان را جلب کند. قسمت اول مسابقه در 16 ساعت اولیه انتشار، با 10 میلیون و 249 هزار و 380 دقیقه تماشا رکورد تماشای یک مجموعه در روز اول را به نام خود زد و به این ترتیب شروع خوبی برای این رئالیتی‌شو رقم خورد. قسمت دوم نیز با 18 میلیون و 410 هزار و 491 دقیقه تماشا در 16 ساعت اول، برای بار دوم این رکورد را ثبت کرد.

احسان علیخانی مدیرو پروژه مسابقه جوکر است

احسان علیخانی؛ از ماه عسل تا جوکر

احسان علیخانی پیش از «عصر جدید» با برنامه قدیمی «ماه عسل» شناخته می‌شد. سوژه‌‌های تلخ و غم‌انگیزی که این برنامه به آن‌ها می‌پرداخت و اتفاقات ناراحت‌ کننده‌ای که در برنامه رخ می‌داد و اشک مخاطبان را در می‌آورد، باعث شده بود علیخانی و برنامه‌اش مخالفانی داشته باشند و سوژه شوخی‌های کاربران و مخاطبان باشند اما مسابقه مفرح و سرگرم ‌کننده «عصر جدید» اوضاع را تغییر داد و علیخانی نیز تلاش کرد مخاطبان کمتر شاهد لحظات تلخ و ماه عسلی در برنامه باشند.

 

اکنون «جوکر» که بر پایه خندیدن و خنداندن مخاطب بنا شده و درست نقطه مقابل «ماه عسل» است، پس از «عصر جدید» بار دیگر نتیجه را به نفع علیخانی تمام خواهد کرد. هر چند که «جوکر» حاصل کار یک «گروه» است و نمی‌توان صفر تا صد آن را متعلق به احسان علیخانی دانست اما مخاطبان او را می‌شناسند و بی‌شک مسابقه در تغییر ذهنیت سابق مردم   به او تاثیرگذار خواهد بود.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.