2022/11/29
۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
مرگ غم انگیز دختر 14 ساله بر اثر صاعقه

مرگ غم انگیز دختر 14 ساله بر اثر صاعقه

به محض این که شکیلا به یک جاده آسفالته رسید، ناگهان رعد و برق شدیدی به او اصابت کرد و دختر بیچاره روی زمین افتاد.

دوات آنلاین -در میان چند دختر نوجوانی که همراه شکیلا بودند، انگار مرگ قسمت او بود. مرگ شکیلا آنقدر ناگهانی و سریع رخ داد که هیچ فرصتی حتی برای انجام آخرین وداع با خانواده و دوستانش نداشت، این آخرین تفریح زندگی دختر نوجوان همراه با دوستانش بود و با اصابت یک صاعقه شدید، جان خود را از دست داد.

 

جام جم نوشت: چند روز پیش مراسم تشییع جنازه شکیلای ۱۴ساله برگزار شد و اهالی روستای دالان شهرستان باغملک استان خوزستان در آن شرکت کردند. همه از حادثه ای که رخ داده است، شوکه هستند و ناراحت. به گفته یکی از اهالی، از آخرین بار که یک روستایی دچار صاعقه زدگی شد، خیلی می گذرد، اما حالا جان دختر نوجوانی را دوباره گرفته است.

 

حادثه چگونه رخ داد

یکی از بستگان شکیلا مهدویان پور، در حالی که عجله داشت به مراسم تشییع جنازه دختر نوجوان برود، در توضیح حادثه به خبرنگار جام جم گفت: شکیلا و خانواده اش چند روز پیش از رامهرز برای تفریح به روستای مان آمدند. ما یک باغ گوجه داریم که آن روز ساعت سه یا سه و نیم بعدازظهر، شکیلا و چند دختر نوجوان هم سن و سال خودش تصمیم گرفتند به آنجا بروند، دخترها به باغ رفتند تا گوجه بچینند که باران پراکنده ای شروع به باریدن کرد. آنها برای این که خیس نشوند، تصمیم گرفتند سرپناهی پیدا کنند و برای همین از باغ خارج شدند.

 

او ادامه می دهد: دخترها به سرعت در حال دویدن بودند و در این بین، به محض این که شکیلا به یک جاده آسفالته رسید، ناگهان رعد و برق شدیدی به او اصابت کرد و دختر بیچاره روی زمین افتاد، همه ترسیده بودند. همان لحظه خودرویی در حال عبور از جاده بود که دخترها از راننده خواهش کردند شکیلا را به بیمارستان برساند.

 

شکیلا را به اورژانس رساندند، پزشکان احیا را روی او آغاز کردند، اما او دیگر جانی در بدن نداشت و فوت شده بود. روز حادثه، گوشی شکیلا به خاطر کلاس آنلاینی که داشت، روشن بود و فکر می کنم برای همین رعد و برق با شدت زیادی به او اصابت کرد و فوت شد.

 

شکیلا، دختر بسیار درسخوانی بود و آن روز هم همراه با دوستانش در کلاس آنلاین شرکت کرده بود. شکیلا یک برادر سه ساله و دو برادر دوقلو دارد که تازگی به دنیا آمده بودند. اما با مرگ او، دیگر فرصتی برای زندگی با خواهر بزرگتر خود ندارند و مادر و پدر شکیلا حال شان بسیار بد است و از این حادثه خیلی شوکه شده اند و امیدوارم این حادثه تلخ دیگر در روستای ما تکرار نشود و عزیزی فوت نکند.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.