2024/06/19
۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد
مجازات اعدام برای عامل تعرض به دختران نوجوان

مجازات اعدام برای عامل تعرض به دختران نوجوان

این مرد شیطان صفت دختران را داخل شمشادها می‌کشاند و مورد آزار قرار می داد. او به اعدام در ملاء عام محکوم شد.

دوات آنلاین -مرد 31 ساله ای که به بهانه کمک به همسر باردارش ، دختران نوجوان را اغفال می کرد و با کشاندن آن ها به درون شمشادهای اطراف ایستگاه های مترو مورد تعرض و آزار و اذیت قرار می داد با صدور حکمی قاطع از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی به اعدام در ملأ عام محکوم شد.

 

دختر وحشت زده

روزنامه خراسان نوشت: دی ماه سال 98 بود که دختر 14 ساله ای وحشت زده و هراسان با نیروهای انتظامی تماس گرفت و ماجرای تکان دهنده ای را فاش کرد. او که مدعی بود مورد تعرض «ابلیس بدبو» قرار گرفته است به پلیس گفت: در حالی که قصد داشتم از ایستگاه مترو در محدوده بولوار دانش آموز مشهد خارج شوم ناگهان مرد جوانی که از دهانش بوی تعفن خارج می شد، مقابلم قرار گرفت و درحالی که خود را نگران نشان می‌داد به من گفت: «همسرم باردار است و اکنون به دلیل  بیماری که دارد درون شمشادهای وسط بولوار افتاده  است و کسی کمکم نمی کند! آن مرد شیطان صفت حتی برگه های آزمایشگاهی هم در دست داشت و با التماس از من خواست تا به همسرش کمک کنم!

 

 من هم که تحت تاثیر عواطف انسانی قرار گرفته بودم، بدون تامل با او همراه شدم تا به یک انسان بیمار کمک کنم ولی زمانی که به وسط شمشادها رسیدیم ناگهان«ابلیس بدبو» با تهدید به مرگ سرم را داخل شمشادها خم کرد. تازه فهمیدم که فریب خورده ام ولی آن قدر ترسیده بودم که همه وجودم می لرزید. او که چشمانی ترسناک و از حدقه بیرون زده داشت شال روی سرم را به دست و پاهایم بست و مرا درون شمشادها مورد تعرض قرار داد. این درحالی بود که بوی عرق بدن و بوی زننده ای که از دهان او خارج می شد با یکدیگر درآمیخته و حالت تعفن پیدا کرده بود. او سپس مرا در همان حالت زننده درون شمشادها رها کرد و از محل گریخت. ابتدا با تلاش زیاد شال پاهایم را باز کردم و سپس با دندانم گره دیگر شال را گشودم که به دستانم حلقه زده بود. بعد از آن بلافاصله ماجرا را برای خانواده ام بازگو کردم و   با پلیس تماس گرفتم! 

 

شکایت های مشابه

با توجه به اهمیت این حادثه تکان دهنده ، بلافاصله سردار محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری این مرد هوسران صادر کرد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده ای از سوی نیروهای انتظامی آغاز شد ولی هنوز رصدهای اطلاعاتی در این باره ادامه داشت که حادثه مشابهی در ایستگاه متروی هفت تیر مشهد رخ داد دختر 19 ساله‌ای که شکار «ابلیس بدبو» شده بود با ترفند کمک به همسر باردار، مورد تعرض قرار گرفت بنابراین کارآگاهان ماجرای «ابلیس بدبو» را طی گزارشی به قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی اطلاع دادند و این گونه با دستورات محرمانه قاضی صبوری نسب (مستشار وقت شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) روند تحقیقاتی پلیس وارد مرحله جدیدی شد، اما در حالی که شیوع کرونا در کشور بررسی های کارآگاهان در ایستگاه های مترو را بامشکل روبه رو کرده بود، ناگهان در بیست و هفتم اردیبهشت سال 99، حادثه مشابه دیگری در یکی از ایستگاه های متروی بولوار وکیل آباد اتفاق افتاد و این گونه پرونده «ابلیس بدبو» سریالی شد.

 

تحقیقات برای شناسایی این مرد هوسران ادامه داشت تا این که تصاویری از «ابلیس بدبو» با بررسی دوربین‌های مدار بسته به دست آمد و کارآگاهان بالاخره با همکاری پلیس مشهد، حراست مترو و خانواده های قربانیان ، موفق شدند تیر سال 99، این شیطان ترسناک را در ایستگاه متروی بولوار سید رضی مشهد زمانی دستگیر کنند که در محاصره نیروهای حراست مترو قرار گرفته بود.

 

با انتشار تصویر بدون پوشش متهم در روزنامه خراسان، تعداد دیگری از  دخترانی که طعمه «ابلیس بدبو» شده بودند با مراجعه به پلیس آگاهی وی را شناسایی کردند و بدین ترتیب او با شاکیان زیادی روبه رو شد.

 

از سوی دیگر با توجه به حساسیت ماجرای هولناک و تعرض های سریالی وی به دختران نوجوان ، این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قضات شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار گرفت و قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) دستورات خاصی را برای بررسی همه ابعاد و جوانب این پرونده صادر کرد چرا که هوسرانی های «ابلیس بدبو» جوی از احساس ناامنی را در منطقه ای از شهر به وجود آورده بود.

 

پس از بررسی های دقیق و بازجویی های تخصصی، جلسات محاکمه وی درحالی به ریاست قاضی شاکر برگزار شد که مقام قضایی با تیزبینی های ویژه ای در پرونده از متخصصان پزشکی قانونی خواست به طور کارشناسی و تخصصی درباره رخدادهای تکان دهنده طعمه های این متهم خطرناک، اظهارنظر کنند. این گونه بود که با اعلام نظرات کارشناسی پزشکان قانونی، زوایای پنهانی جدیدی از رفتارهای هولناک «ابلیس بدبو» افشا شد.

 

اگرچه این متهم با دستاویز قرار دادن اختلافات خانوادگی با همسرش و توسل به شیوه های انکار، سعی داشت خود را به راحتی از مجازات برهاند اما سوالات تخصصی رئیس با تجربه شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی او را چنان در مخمصه عجیبی انداخته بود، که هر پاسخی به این سوالات او را از چاله به چاه می انداخت و در برابر اظهارنظرهای کارشناسی و مدارک مستند موجود در پرونده، چاره ای جز تشریح ترفندهای شیطانی برای تعرض به دختران نوجوان را نداشت.

 

صدور حکم

بعد از چندین جلسه دادگاه که با حضور وکلای مدافع برگزار شد در نهایت قضات دادگاه با توجه به محتویات پرونده، نظرات دقیق و تخصصی پزشکان قانونی و اقاریر متهم، گزارش های پلیس و دیگر اسناد و مدارک موجود، رای خود را در این باره صادر کردند.  براساس این رای که به امضای قاضی اسماعیل شاکر (رئیس دادگاه) و قاضی سعید محمدی (مستشار) رسیده، متهم «حسن- ت» به خاطر آدم ربایی با شیوه اغفال و ترفند کشاندن دختران به درون شمشادها به تحمل 5 سال زندان، به اتهام ارتکاب اعمال منافی عفت به تحمل 99 ضربه شلاق و به دلیل ایراد ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه در حق شاکیان محکوم شده است.

 

همچنین دادگاه براساس این رای قاطع  ، متهم   پرونده را که به «ابلیس بدبو» معروف شد، به اتهام تجاوز به عنف به اعدام در ملأ عام محکوم کرد چرا که شیوه ارتکاب جرم و تبعات اجتماعی آن آثار زیانباری در جامعه داشته است و به دلیل بیم  تجری  دیگران باید در محل وقوع جرم اجرا شود. شایان ذکر است: رای صادر شده از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و با اعتراض متهم و وکیل مدافع وی در یکی از شعبه های دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار می گیرد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.