2023/12/09
۱۴۰۲ شنبه ۱۸ آذر
معرفی کامل فیلم مورچه خوار؛ خلاصه داستان و بازیگران

معرفی کامل فیلم مورچه خوار؛ خلاصه داستان و بازیگران

موضوع فیلم مورچه خوار چیست؟ کدام بازیگران در آن حضور دارند؟

دوات آنلاین -فیلم مورچه خوار به کارگردانی شاهد احمدلو تولید سال 1398 است که بعد از دو سال به اکران عمومی راه پیدا کرد. این فیلم موضوعی اجتماعی دارد که با شرایط روز همخوان است.

 

شاهد احمدلو علاوه بر کارگردانی سابقه بازیگری و نویسندگی هم دارد. او تاکنون در 24 فیلم و سریال بازی کرده که بازی در فصل دوم سریال گاندو و همچنین فیلم سیاه باز جدیدترین کارهای او در این رشته هستند.

 

اما اگر بخواهید درباره سابقه اش در کارگردانی بدانید می توان به سریال سه دانگ سه دانگ اشاره کرد. همچنین در میان فیلم های سینمایی او چند میگیری گریه کنی و اگه می تونی منو بگیر از همه معروف تر هستند. البته احمدلو در مجموع 20 فیلم و سریال ساخته است.

داستان فیلم مورچه خوار درباره اینستاگرام است

خلاصه داستان فیلم مورچه خوار

در خلاصه داستان رسمی فیلم مورچه خوار نوشته شده است: احمق ها را معروف نکنیم....

 

این خلاصه نمی تواند موضوع اصلی فیلم را بازگو کند پس بد نیست صحبت های کیان بابائیان، تهیه کننده آن را بخوانید: مورچه خوار به واسطه سوژه و داستانی که دارد، موقعیت روز را در ۲ سال پیش به تصویر کشیده است. البته این داستان از دوران خود جلوتر بوده است، اما باتوجه به اینکه سوژه فیلم درباره اینستاگرام است، اثر به‌روزی است.

مورچه خوار فیلمی با موضوع روز است

یکی از ویژگی های شاهد احمدلو این است که سراغ سوژه هایی می رود که تکراری نیستند و حرفی برای گفتن دارند البته حرف شان را خیلی نرم و ملیح می زنند.

کدام بازیگران در فیلم مورچه خوار بازی کرده اند

بازیگران فیلم مورچه خوار

این فیلم از حضور بازیگران مطرح و باسابقه بهره برده است. نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، مارال فرجاد، لیندا کیانی، رضا شفیعی جم،نیما شاهرخ شاهی، شهین تسلیمی، ایمان اشراقی، سارا منجزی پور، خاطره حاتمی، مجید شهریاری، مجید علیزاده، علی اصغر طبسی، کسری شعبانی، پژواک ایمانی، ارشیا خلیلیان، حامد مصباحی، شهریار حیدری، شیما شهامتی و سمیرا فلاح بازیگران فیلم مورچه خوار هستند.

 

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.