2023/12/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
قتل مادر به دلیل ازدواج مجدد

قتل مادر به دلیل ازدواج مجدد

متهمان بعد از کشتن زن میانسال جسد را آتش زدند.

دوات آنلاین -راز قتل زنی میانسال که کشته و جسدش به آتش کشیده شده بود بعد از گذشت سه سال در جریان تحقیقات تخصصی پلیس فاش شد.

 

به گزارش رکنا فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ۳ نفر از اعضای یک خانواده که مادر خود را ۳ سال قبل به قتل رسانده و جسد آن را نیز سوزانده بودند، دستگیر شدند.

 

 سرهنگ مهدی پورامینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی گزارش فقدان خانمی ۵۱ ساله در زمستان سال ۹۷، تلاش پلیس برای پیدا کردن این فرد در دستور کار قرار گرفت.

 

رازگشایی از جنایت

او افزود: ماموران کلانتری ۳۲ زنگی آباد این فرماندهی با یکسری کار اطلاعاتی از قتل این زن ۵۱ ساله به وسیله فرزندش آگاهی یافتند و قاتل را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: قاتل در بازجویی‌های تخصصی پلیس به قتل مادر خود با همدستی خواهرش و داماد خانواده در زمستان ۹۷ و سوزاندان آن اعتراف کرد.

 

سرهنگ مهدی پور امینایی با اشاره به دستگیری همدستان این قاتل گفت: اعضای این خانواده انگیزه خود را از این عمل مجرمانه، مخالفت با ازدواج مجدد مادر خود بیان کردند و در اقدامی بی رحمانه با زدن ضربه به سر و سوزاندان آن، مرگ او را رقم زدند.

 

پور امینایی افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.