2021/08/02
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۱ مرداد
پوشاک با سلام
قتل مادر به دلیل ازدواج مجدد

قتل مادر به دلیل ازدواج مجدد

متهمان بعد از کشتن زن میانسال جسد را آتش زدند.

دوات آنلاین -راز قتل زنی میانسال که کشته و جسدش به آتش کشیده شده بود بعد از گذشت سه سال در جریان تحقیقات تخصصی پلیس فاش شد.

 

به گزارش رکنا فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ۳ نفر از اعضای یک خانواده که مادر خود را ۳ سال قبل به قتل رسانده و جسد آن را نیز سوزانده بودند، دستگیر شدند.

 

 سرهنگ مهدی پورامینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی گزارش فقدان خانمی ۵۱ ساله در زمستان سال ۹۷، تلاش پلیس برای پیدا کردن این فرد در دستور کار قرار گرفت.

 

رازگشایی از جنایت

او افزود: ماموران کلانتری ۳۲ زنگی آباد این فرماندهی با یکسری کار اطلاعاتی از قتل این زن ۵۱ ساله به وسیله فرزندش آگاهی یافتند و قاتل را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: قاتل در بازجویی‌های تخصصی پلیس به قتل مادر خود با همدستی خواهرش و داماد خانواده در زمستان ۹۷ و سوزاندان آن اعتراف کرد.

 

سرهنگ مهدی پور امینایی با اشاره به دستگیری همدستان این قاتل گفت: اعضای این خانواده انگیزه خود را از این عمل مجرمانه، مخالفت با ازدواج مجدد مادر خود بیان کردند و در اقدامی بی رحمانه با زدن ضربه به سر و سوزاندان آن، مرگ او را رقم زدند.

 

پور امینایی افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
بنر خانومی
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.