2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
تمرین هایی برای از بین بردن غبغب در زنان

تمرین هایی برای از بین بردن غبغب در زنان

3 روش برای از بین بردن غبغب در خانم ها در این مطلب معرفی شده است.

دوات آنلاین -همه خانم‌ها فکر می‌کنند داشتن غبغب نشانه اضافه وزن است اما قطعا این‌گونه نیست. شما ممکن است اضافه وزن نداشته باشید، اما هنگامی که از خود عکس می‎گیرید یا به تصویر خود در آینه نگاه می‌کنید متوجه شده باشید که در زیر چانه‌تان کمی چربی اضافی جمع شده است. در ادامه چند  حرکت ورزشی برای  از بین بردن چربی اضافی در این ناحیه  را به نقل از خراسان بررسی خواهیم کرد.

غبغب را چگونه از بین ببریم

سرت را بلند کن

این تمرین یکی از بهترین تمرینات برای از بین بردن غبغب است . برای این کار ، باید به پشت دراز بکشید ، زانوها را خم  کنید و پاها را صاف روی زمین قرار دهید. دستان خود را در کنار بدن نگه دارید و کف دستان خود را  روی زمین بگذارید. مستقیم به سمت سقف نگاه کنید.

 

اکنون ، سر خود را به سمت بالا ببرید و به سمت سینه خود خم کنید. یک لحظه در این وضعیت بمانید و سپس به موقعیت اول برگردید. این حرکت را حداقل 25 بار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: رفع چروک دور چشم با درمان های خانگی

 

سرت را بچرخان

برای انجام این حرکت، باید در حالت صاف و در حالی که پاها را جمع کرده‌اید بنشینید. پشت خود را صاف نگه دارید و دستان خود را روی ران قرار دهید. اکنون ، سر خود را به آرامی در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید.

 

مطمئن شوید که سرتان را تا جایی که می‌توانید کشیده اید. این تمرین را در جهت عقربه‌های ساعت و همچنین در خلاف جهت عقربه‌های ساعت انجام دهید. این حرکت را حداقل 10بار در روز تکرار کنید.

با روش های از بین بردن غبغب آشنا شوید

به چانه‌ات ضربه بزن

 نترسید. لازم نیست به معنای واقعی به خود سیلی بزنید. در این حرکت شما باید به آرامی با پشت دست به  غبغب خود ضربه بزنید. در این تمرین ، باید مطمئن شوید که ضربه به چانه نه خیلی شدید و نه خیلی سبک باشد. این حرکت را حداقل 10 بار در روز تکرار کنید.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.