2021/06/25
۱۴۰۰ جمعه ۴ تير
ملاقات با خواهر گمشده بعد از 13 سال

ملاقات با خواهر گمشده بعد از 13 سال

در همه این سال‌ها از خانواده ام بی‌خبر بودم تا اینکه متوجه شدم خواهرم در جست‌و‌جوی یافتن نشانی از من است. حالا خوشحالم که بعد از گذشت این همه سال خواهرم را ملاقات کرده‌ام.

دوات آنلاین -2 خواهر که 13سال از یکدیگر دور بودند با تلاش و تحقیقات تیم جنایی پایتخت به هم رسیدند.

 

به گزارش همشهری، مدتی قبل زنی که ساکن مشهد بود خود را به تهران رساند و به دادسرای جنایی تهران رفت تا گزارش ناپدیدشدن خواهرش را اعلام کند. وی به بازپرس جنایی تهران گفت: 13سال می‌شود که از خواهرم مژگان بی‌خبر هستم و نمی‌دانم اصلا زنده است یا نه.

 

سال ها بی خبری

وی ادامه داد: ما ساکن مشهد هستیم و سال‌ها قبل پسری به خواستگاری خواهرم آمد و آنها پس از ازدواج راهی تهران شدند. شوهرش اصرار داشت که در تهران زندگی کنند و بعد از ازدواج چندبار با خواهرم تماس داشته و ارتباط‌مان قطع نشده بود. اما شوهرش رابطه خوبی با ما نداشت و اجازه نمی‌داد مژگان به ما زنگ بزند و با ما رفت‌وآمدی داشته باشد. از سوی دیگر شنیده بودم که خواهرم با شوهرش اختلافات شدیدی دارد. برخی از آشنایان دور می‌گفتند که شوهر خواهرم معتاد است. به‌تدریج خواهرم نیز برای حفظ آرامش زندگی‌اش رابطه‌اش را با ما کمتر کرد تا اینکه به‌صورت ناگهانی ناپدید شد. خانه و زندگی‌اش را تغییر داده و حتی شماره تلفن‌هایش را هم عوض کرد. دیگر هیچ نشانی از او نداشتیم و حتی آشنایان هم از وضعیت مژگان بی‌خبر بودند. در آن زمان گزارش ناپدید شدنش را به پلیس اعلام کردیم و پیگیر هم شدیم اما نشانه‌ای از او پیدا نکردیم.

 

وی ادامه داد: در همه این سال‌ها دریغ از یک خبر کوچک از خواهرم که دلگرمم کند. دلشوره عجیبی دارم و خیلی دلتنگ او هستم.  می‌خواهم ببینم آیا زنده است یا نه؟ به همین دلیل دیگر طاقت نیاوردم و چون آخرین بار می‌دانستم با شوهرش در تهران زندگی می‌کند راهی پایتخت شدم تا گزارش مفقود شدن او را اعلام کنم. می‌خواهم ببینم سرنوشت خواهرم به کجا رسیده است ؟ چراکه نگرانم مبادا شوهرش بلایی سرش آورده باشد.

 

در جست‌ و ‌جوی خواهر

به‌دنبال مطرح شدن اظهارات این زن و تشکیل پرونده درخصوص ناپدید شدن زن گمشده، جست‌و‌جو برای یافتن وی آغاز شد تا اینکه تلاش و جست‌و‌جوها نتیجه داد و مشخص شد که مژگان زن گمشده در شهرستان یزد زندگی می‌کند. او به دادسرای جنایی تهران احضار شد و 2 خواهر بعد از 13سال دوری، به یکدیگر رسیدند.

 

مژگان درخصوص اینکه چرا 13سال سراغی از خواهرش نگرفته، گفت: بعد از ازدواج با شوهرم به‌شدت اختلاف داشتم. او اجازه ملاقات و ارتباط با خانواده‌ام را نمی‌داد چون با خانواده‌ام اختلاف و درگیری داشت. من هم برای اینکه در زندگی تنش و درگیری نداشته باشم ارتباطم را با خانواده‌ام قطع کردم. در همه این سال‌ها از آنها بی‌خبر بودم تا اینکه متوجه شدم خواهرم در جست‌و‌جوی یافتن نشانی از من است. حالا خوشحالم که بعد از گذشت این همه سال خواهرم را ملاقات کرده‌ام.

 

به این ترتیب با مشخص‌شدن سرنوشت زن گمشده، این پرونده نیز مختومه شد.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.