2021/09/27
۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
دیباچه
تله شوم برای مردان هوسران

تله شوم برای مردان هوسران

دختر جوانی را در خیابان سوار کردم که پس از طی مسافتی دو پسر موتورسوار سد راهمان شدند. آنها مدعی بودند من خواهرشان را فریب ‌داده ام.

دوات آنلاین - دانشجوی انصرافی پزشکی با تشکیل باندی مسلحانه از مردان هوسران سرقت می‌کرد. پلیس، متهم را برای دهمین‌بار بازداشت کرد.

 

 به نوشته جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت‌های متعدد کیف‌قاپی در پلیس آگاهی البرز آغاز شد. بررسی شکایت‌ها نشان داد، دو پسر جوان با یک دستگاه پژو در خیابان‌های کرج از زنان کیف‌قاپی می‌کنند. شماره پلاک خودرو با بررسی دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت به‌دست آمد و ماموران با بررسی پلاک دریافتند، خودرو چند روز قبل مسلحانه در تهران سرقت شده بود. مالک خودرو در تحقیقات گفت: دختر جوانی را در خیابان سوار کردم که پس از طی مسافتی دو پسر موتورسوار سد راهمان شدند. آنها مدعی بودند من خواهرشان را فریب ‌داده و سوار کرده‌ام و با تهدید سلاح  مرا از خودرو بیرون انداخته و با سرقت ماشین فرار کردند.

 

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز دراین‌باره به جام‌جم گفت: با بررسی شکایت در اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز هویت یکی از دزدان به نام پدرام شناسایی شد. متهم دو سال قبل به اتهام کیف‌قاپی دستگیر شد.

 

فیلم سرقت اعضای این باند در گوهردشت در حالی که زنی را با پراید روی زمین می‌کشاندند، جنجالی شده بود. وی افزود: پاتوق‌های متهم شناسایی شد و وی هنگام فرار به‌دلیل تمام‌شدن بنزین خودروی سرقتی ناکام ماند و دستگیر شد. در ادامه دو همدست دیگر او هم شناسایی و دستگیر شدند. متهمان در بازجویی‌ها به سرقت مسلحانه خودرو و کیف‌قاپی اعتراف کردند.

 

 ٢٦بار ترک کردم

مصاحبه با او کار سختی نیست و فقط می‌خواهد چهره‌اش منتشر نشود و می‌گوید: پدر و مادرم آبرودار و سرشناس هستند که من با کارهایم آبروی آنها را برده‌ام و نمی‌خواهم بیشتر از این آبرویشان را ببرم.

 

* سابقه داری؟

بله تا حالا 10 بار دستگیر و چهار بار زندانی شده‌ام.

 

*به چه اتهامی؟

سرقت خودرو، لوازم خودرو، کیف‌قاپی و... .

 

*نخبه بودی؟

بله. دو مدرک مهندسی دارم و دانشجوی انصرافی پزشکی هستم.

 

*چرا انصراف؟

به خاطر اعتیاد.

 

*اعتیاد به؟

شیشه.

 

*چرا ترک نکردی؟

۲۶بار خواستم ترک کنم اما نشد.

 

*همدستانت هم سابقه‌دار بودند؟

نه. این‌طوری زود گیر می‌افتادم. وقتی خودت سابقه‌داری همدستانت نباید سابقه‌دار باشند.

 

*سلاح از کجا آوردی؟

دوستم از غرب کشور برایم آورد.

 

*چرا این‌بار تغییر شگرد دادی؟

این‌بار سراغ مردان هوسران رفتیم و فکر نمی‌کردم شکایت کنند.

 

*آزاد شوی دوباره سمت سرقت می‌روی؟

سعی می‌کنم این‌بار ترک کنم.

 

زعفران کشمون
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.