2021/06/17
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ خرداد
مهسا غفوری بازیگر نقش ماهسو در سریال روزهای آبی کیست

مهسا غفوری بازیگر نقش ماهسو در سریال روزهای آبی کیست

با مهسا غفوری که در سریال روزهای آبی نقش ماهسو را بازی کرده است آشنا شوید.

دوات آنلاین -نقش ماهسو در سریال روزهای آبی فرصت خوبی برای مهسا غفوری است که بیشتر دیده و شناخته شود. در ادامه با او بیشتر آشنا شوید.

مهسا غفوری بازیگر نقش ماهسو در سریال روزهای آبی

شروع بازیگری مهسا غفوری

مهسا غفوری که متولد سال 1373 است از کودکی به هنر و به ویژه بازیگری علاقه داشت و از همان زمان نیز بازی روی صحنه تئاتر را شروع کرد. او در این مسیر آموزش دید و البته اگرچه تحصیلات دانشگاهی غیرمرتبط دارد اما در رشته بازیگری زیرنظر استاتید مطرحی دوره دیده است.

 

غفوری در تئاتر بازیگری کاملا شناخته شده است و تاکنون بارها و بارها روی صنه رفته و بازی هایش مورد توجه بوده است اما اولین تجربه تصویری او به سریال پدر پسری مربوط می شود.

 

این سریال که مجموعه ای طنز بود ساخته محمدرضا حاجی غلامی است که از شبکه 5 پخش شد. مهسا در این سریال یکی از نقش های فرعی به نام شادی شهابی را برعهده داشت و در واقع یکی از هم دانشگاهی های شخصیت اصلی سریال بود اما طرز صحبت و رفتارهای خاصی که در این نقش داشت باعث شد خیلی خوب دیده شود و در ذهن بماند.

مهسا غفوری بازیگر نقش ماهسو در سریال روزهای آبی

غفوری علاوه بر بازیگری کار دستیاری کارگردان را نیز انجام می دهد و علاوه بر این در ترجبه بازیگری اش فیلم کوتاه کفش های دیگری هم دیده می شود.

مهسا غفوری بازیگر نقش ماهسو در سریال روزهای آبی

بازی در نقش ماهسو در سریال روزهای آبی

غفوری که اولین نقش تلویزیونی اش از کلیشه های عادی فاصله داشت در دومین سریال نیز نقشی متفاوت را پذیرفت. سریال آبی دومین همکاری این بازیگر با حاجی غلامی محسوب می شود و این بار نقش اش در سریال پررنگ تر است. او نقش دختری کر و لال را برعهده دارد و به خوبی توانسته این شخصیت را به نمایش بگذارد.

 

مهسا غفوری از آن دست بازیگرانی است که به نظر می رسد به زودی بیشتر از پیش شناخته شود و او را در فیلم ها و سریال های بیشتری ببینیم.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.