2024/04/15
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين
انگیزه عجیب از برادرکشی سر میز شام

انگیزه عجیب از برادرکشی سر میز شام

سرگرم غذا خوردن بودم که ناگهان برادرم بیدار شد و با اعتراض گفت چرا آنقدر سر و صدا می‌کنی و نمیذاری بخوابم. درگیری ما بالا گرفت و ....

دوات آنلاین -درگیری دو برادر به خاطر خوردن غذا و ایجاد سر و صدا، به قتل برادر کوچک‌تر منجر شد.

 

به نوشته روزنامه ایران ساعت 30 دقیقه بامداد چهارشنبه گذشته مرد جوانی با مأموران کلانتری 117 جوادیه تماس گرفت و از سر و صدای همسایه طبقه سوم شکایت کرد. با تماس مرد همسایه بلافاصله مأموران کلانتری راهی محل حادثه شده و با ورود به طبقه سوم ساختمان قدیمی، با بدن نیمه جان پسر 27 ساله مواجه شدند. پسر جوان با چاقو مجروح شده بود و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر جراحت و خونریزی لحظاتی بعد تسلیم مرگ شد.

 

برادر مقتول چه گفت

برادر 30 ساله مقتول که در صحنه درگیری حضور داشت و بشدت شوکه شده بود، پس از بازداشت در تحقیقات گفت: پیک موتوری هستم و از زمانی که پدر و مادرم فوت کرده‌اند، با برادرم زندگی می‌کنیم. شب حادثه از سر کار به خانه آمدم و برای خوردن شام به آشپزخانه رفتم ، برادرم هم خوابیده بود سرگرم غذا خوردن بودم که ناگهان برادرم بیدار شد و با اعتراض گفت چرا آنقدر سر و صدا می‌کنی و نمیذاری بخوابم. درگیری ما بالا گرفت و من که یک لحظه عصبانی شده بودم  با چاقو به او حمله کردم؛ برادرم که خونین روی زمین افتاد، تازه فهمیدم که چه کاری انجام داده‌ام. آنقدر از این قتل ناخواسته شوکه شده بودم که نمی‌توانستم هیچ کاری انجام دهم.

 

با  این اعتراف ،متهم جوان ، به دستور بازپرس محمدحسین زارعی، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.