2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
پرونده قتل مرد طلافروش در دادگاه

پرونده قتل مرد طلافروش در دادگاه

دو متهم این پرونده با انگیزه سرقت به سوی مرد طلافروش تیراندازی کردند.

دوات آنلاین -پرونده 2 سارق مسلح که هنگام دستبرد به طلافروشی در سمنان مرد طلافروش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بودند با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.

 

به گزارش همشهری، روز 28بهمن ‌ماه سال99، 2سارق مسلح در یورش به یک طلافروشی در سمنان با مجروح کردن صاحب طلافروشی مقداری طلا سرقت کردند و گریختند. به‌دنبال این حادثه صاحب طلافروشی که به‌شدت از ناحیه کتف و ریه مجروح و دچار خونریزی شده بود به بیمارستان منتقل و از همان زمان تلاش‌ها برای دستگیری عاملان این جنایت خونین آغاز شد.

 

چند روز بعد مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد سارقان به استان گلستان گریخته‌اند. شواهد به‌دست آمده حاکی از آن بود که یکی از آنها در بندرگز و دیگری در گرگان مخفی شده است که مأموران در 2عملیات جداگانه موفق به دستگیری متهمان شدند و در بازرسی از مخفیگاه‌شان طلاهای مسروقه کشف شد.

 

دستگیری سارقان

دستگیری سارقان مسلح در حالی بود که صاحب طلافروشی همچنان روی تخت بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد و کادر پزشکی تلاش می‌کردند او را از مرگ نجات دهند اما این تلاش‌ها راه به جایی نبرد و او سرانجام صبح دیروز جان باخت.

 

با مرگ مرد طلافروش، اتهام قتل عمد نیز به اتهامات 2متهم افزوده شد و آنها در جریان بازجویی‌ها به تیراندازی به‌سوی صاحب طلافروشی و قتل او نیز اعتراف کردند.

 

تحقیقات فنی در این‌باره ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام روز گذشته دادستان سمنان از صدور کیفرخواست در این پرونده خبر داد. محمد شریف ابراهیمی در این ‌باره گفت: پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان که منجر به قتل عمد صاحب مغازه شده بود با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد. او ادامه داد: این پرونده با تلاش شبانه‌روزی بازپرس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قبل از سال۱۴۰۰ تکمیل و با تفهیم اتهام به متهمان، به دادگاه ارسال شد اما قاضی پرونده با ذکر ایراداتی پرونده را به دادسرا برگردانده بود که با رفع این نواقص پرونده به دادگاه کیفری یک فرستاده شد و قرار است متهمان به‌زودی محاکمه شوند.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.