2021/08/03
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۲ مرداد
پوشاک با سلام
نامادری، متهم به قتل پسر 8 ساله

نامادری، متهم به قتل پسر 8 ساله

متهم می گوید تصور می‌کنم متادون را مادر بچه‌ها تهیه کرده باشد و من در این ماجرا بی‌گناه هستم.

دوات آنلاین -کیفرخواست نامادری در پرونده قتل عمد پسر 8 ساله با متادون در حالی صادر شد که وی همچنان منکر قتل این کودک است.

 

به‌ نوشته روزنامه ایران گزارش مرگ پسر 8 ساله ساعت 10:30 صبح شنبه 8 شهریور سال گذشته از سوی مأموران کلانتری 120 سیدخندان در بیمارستان رسالت به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام شد و با توجه به مشکوک بودن مرگ پسر بچه، بازپرس مصطفی واحدی دستور تحقیقات را در این باره صادر کرد.

 

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که علاوه بر پسر ۸ ساله، برادر ۶ ساله او نیز وضعیت جسمی بدی داشته که او را به بیمارستان لقمان انتقال داده‌اند ،اما وی بعد از چند روز بهبود یافته است؛ در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این دو کودک بعد از طلاق مادرشان با نامادری و پدرخود زندگی می‌کردند. بچه‌ها، هرچند وقت یک بار به دیدن مادرشان می‌رفتند و آخرین بار یک روز قبل از این حادثه به دیدن مادرشان رفته بودند.

 

علت مرگ

پس از انجام آزمایشات، متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ کودک را نارسایی تنفسی به‌ دنبال مسمومیت با متادون و دیفن هیدرامین اعلام کردند؛در ادامه تحقیقات مادر بچه‌ها مدعی بود که آنها را سالم به پدر تحویل داده و با توجه به زمان مرگ، در این ماجرا نقش ندارد.

 

نامادری نیز ابتدا منکر دخالت در این ماجرا بود، اما در ادامه تحقیقات اظهارات جدیدی مطرح کرد. او مدعی شد که تصمیم به خودکشی داشته و به همین دلیل شربت متادون خریده و آن را داخل ظرف نوشابه ریخته و در یخچال قرار داده است و بچه‌ها  به اشتباه متادون را به جای نوشابه خورده‌اند.

 

با این ادعا تحقیقات وارد مسیر جدیدی شد، اما نامادری خیلی زود حرف‌هایش را تغییر داد و عنوان کرد: من از زندگی‌ام راضی بودم. مشکل من با همسر سابقم بود و بعد از جدایی از همسر سابقم، زندگی خوبی با پدر بچه‌ها داشتم. من هیچ مشکلی نداشتم که بخواهم خودکشی کنم. تصور می‌کنم که متادون را مادر بچه‌ها تهیه کرده باشد و من در این ماجرا بی‌گناه هستم.

 

اما اظهارات متناقض نامادری جوان، مدارک موجود در پرونده و درخواست پدر و مادر پسر 8 ساله برای قصاص، کیفرخواست نامادری به اتهام قتل عمد صادر شد.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
بنر خانومی
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.