2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
خودکشی بعد از کشتن دوست صمیمی

خودکشی بعد از کشتن دوست صمیمی

قاتل پس از قتل با خانواده خود تماس گرفت و گفت من حسین را کشته‌ام و حالا هم می‌خواهم خودکشی‌کنم. خانواده با صحبت و التماس سعی کردند او را از خودکشی منصرف کنند که موفق نشدند.

دوات آنلاین -پس از کشف جسد دو جوان 18 و 31 ساله که شامگاه پنجشنبه هفته گذشته و با شلیک گلوله در منطقه ترشابه شهرستان ملکشاهی ایلام به قتل رسیده بودند، تصور برخی از اهالی روستای ترشابه و روستاهای اطراف به این سمت رفت که هر دو جوان را افرادی ناشناس به قتل رسانده‌اند اما ماجرا متفاوت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شد.

 

جام جم نوشت: نورا... و حسین، اسامی دو جوانی است که در این حادثه به قتل رسیده‌اند. دو مردی که به گفته دوستان و اقوام‌شان رابطه نزدیک خانوادگی با هم داشتند و تا به حال اتفاق نیفتاده بود که بر سر موضوعی با یکدیگر بگو مگو کنند اما حالا مرگ نابهنگام این دو نفر به بزرگ‌ترین معمای حل‌نشده خانواده آنها تبدیل شده است.

 

قتل چگونه اتفاق افتاد

حسین کرمی، دهیار روستای چم انار سفلای شهرستان ملکشاهی ایلام و پسرعمه نورا... درباره این حادثه به خبرنگار جام‌جم می‌گوید: «شامگاه پنجشنبه هفته گذشته بود که متاسفانه این اتفاق تلخ رخ‌داد. آن روز، نورا... بعد از اتمام کارش با حسین تماس گرفت و با او قرار گذاشت. جایی که آنها رفتند، ترشابه بود که حدود 45 کیلومتر با شهرستان مهران که نورا... در آن زندگی می‌کرد، فاصله دارد. بعد از این‌که هر دو سوار خودرو شدند، به سمت محل حادثه حرکت کردند و برادرخانم نورا... هم آنان را تعقیب می‌کرد. نورا... که متوجه حضور برادرخانمش شده بود به او گفت که صحبت‌شان خصوصی است و او نباید در این موضوع دخالت نکند. نورا... و حسین وقتی به ترشابه رسیدند، با هم درگیر شدند و در این درگیری، نورا... با سلاح کلاشنیکفی که داشت، ابتدا به سمت حسین شلیک کرد که در اثر آن جانش را از دست داد. پس از قتل، نورا... با خانواده خود تماس گرفت و گفت من حسین را کشته‌ام و حالا هم می‌خواهم خودکشی‌کنم. خانواده با صحبت و التماس سعی کردند او را از خودکشی منصرف کنند که موفق نشدند و متاسفانه نورا... هم خودکشی کرد. برادرخانم نورا... که پنج کیلومتر با آنها فاصله داشت، می‌گفت من وقتی صدای گلوله را شنیدم، تازه متوجه شدم اتفاق بدی رخ داده است.»

 

کرمی در مورد این‌که آیا اختلافی بین آن دو وجود داشت، ادامه داد: «آنها رابطه خانوادگی نزدیکی با هم داشتند و برای همه عجیب است که چرا این اتفاق افتاده. البته سرنخ‌هایی از علت اختلاف آنها پیدا شده اما پلیس هنوز مطمئن نیست و در حال تحقیق روی پرونده است.»

 

هیچ اختلافی نداشتند

پدر حسین هم مثل بقیه اهالی از مرگ پسر جوانش در شوک است و نمی‌داند بین آن دو چه گذشته که به این اتفاق منجر شده است. عباس طلایی‌ممتاز، پدر حسین به ما می‌گوید: «روز حادثه، حسین پس از یک تماس تلفنی و همراه با یکی از دوستانش به نام نورا... به یک جاده خاکی در ترشابه رفتند. قاتل ابتدا حسین را کشت و بعد با خانواده‌اش تماس گرفت و گفت قصد خودکشی دارد که موفق نشدند جلویش را بگیرند و زمانی به محل حادثه رسیدند که دو جنازه روی زمین بود. ما نمی‌دانیم چرا این اتفاق افتاده و برای همه ما عجیب است. آنها هیچ اختلافی با هم نداشتند و پلیس هنوز در حال تحقیق روی این مساله است.»

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.