2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
قتل زن خانه ‌دار در خانه همسایه

قتل زن خانه ‌دار در خانه همسایه

متهم ادعا می کند زن جوان به مرگ طبیعی فوت شده و او از ترس جسد را به بیابان برده است.

دوات آنلاین -مرد جوانی که متهم است زن همسایه را در خانه‌اش به قتل رسانده و جسد او را در بیابان‌های اطراف آبیک قزوین رها کرده‌است، بازداشت شد.

 

به نوشته روزنامه جوان  چند روز قبل مرد جوانی در تهران سراسیمه به اداره پلیس رفت و از گم‌شدن ناگهانی همسر ۴۰‌ساله‌اش خبر داد.

 

شاکی در توضیح ماجرا گفت: منزل ما در یکی از خیابان‌های جنوب غربی تهران است من و همسرم سال‌هاست که در آن محل زندگی می‌کنیم.

 

من کارمند هستم و هر روز صبح از خانه بیرون می‌روم و دوباره به خانه برمی‌گردم، اما همسرم خانه‌دار است و معمولاً بیشتر اوقاتش را در خانه سپری می‌کند. امروز او برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت که با تلفن همراهش تماس گرفتم، اما گوشی او خاموش بود. خیلی نگرانش شدم و به همین خاطر با تعدادی از بستگان به مراکز درمانی و مکان‌هایی که احتمال می‌دادیم همسرم به آنجا رفته باشد رفتیم، اما خبری از همسرم پیدا نکردیم.

 

الان نگران هستم که برای او اتفاق بدی رخ داده باشد به همین سبب به اداره پلیس آمدم که کمک کنید هر چه زودتر همسرم را پیدا کنم.

 

بااین شکایت پرونده به دستور قاضی عظیم سهرابی، بازپرس شعبه‌نهم دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره‌یازدهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

مأموران پلیس در نخستین گام دوربین‌های مدار بسته محل زندگی زن جوان را بررسی کردند. دوربین‌ها تصویر زن جوان را هنگام خروج از خانه‌اش را ثبت کرده بودند، اما تصویری از بازگشت به خانه وجود نداشت.

 

کشف جسد

بدین ترتیب مأموران پلیس تحقیقات خود را برای پیدا کردن زن جوان ادامه دادن تا اینکه مأموران گشت شهرستان آبیک قزوین در بیابان‌های اطراف جسد زن جوانی را کشف کرده‌اند که شباهت زیادی با زن گمشده دارد.

 

پس از اعلام این خبر شوهر زن گمشده به پزشکی قانونی رفت و جسد همسرش را شناسایی کرد. بررسی‌های تیم جنایی نشان داد مأموران پلیس شهرستان آبیک قزوین جسد زن گمشده را در حالی که به دور گردنش طناب و سیم مفتولی پیچانده شده‌بود کشف کرده‌اند که حکایت از آن داشت که مقتول در مکان دیگری به قتل رسیده و عامل یا عاملان قتل جسد او را به بیابان‌های اطراف آن شهر منتقل و در آنجا رها کردند.

 

سرنخ

با کشف جسد زن جوان پرونده به دستور بازپرس جنایی در اختیار مأموران اداره‌ دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

کارآگاهان اداره‌ دهم در بررسی‌های میدانی دریافتند مقتول آخرین بار با مرد جوانی به نام بابک که در همسایگی آن‌ها زندگی می‌کند دیده شده‌است.

 

از سوی دیگر بررسی‌های دوربین‌های مداربسته محل زندگی بابک نشان داد مقتول روز حادثه به خانه او رفته و دیگر از آنجا بیرون نیامده است.

 

با به دست آمدن این اطلاعات مأموران پلیس دو روز قبل بابک را به عنوان مظنون بازداشت کردند.

 

ادعای بی گناهی

متهم در بازجویی‌ها گفت که بی‌گناه است و در ادعایی گفت: مقتول همسایه ما بود و به همین خاطر مانند دیگر همسایه‌ها با هم ارتباط داشتیم و هر وقت یکدیگر را می‌دیدیم حال یکدیگر را می‌پرسیدیم. چند روز قبل از حادثه تصمیم گرفتم مقداری از وسایل خانه‌ام را بفروشم تا اینکه روز حادثه مقتول را در نزدیکی خانه‌ام دیدم و گفتم که قصد دارم مبل‌ها و مقداری از وسایل زندگی‌ام را بفروشم و اگر مشتری دارد یا از دوستان یا بستگانش قصد خرید دارند به من معرفی کند. به همین سبب از او خواستم به خانه‌ام بیاید و از وسایل عکس بگیرد و به بستگان و دوستانش نشان دهد که او هم قبول کرد و وارد خانه من شد.

 

وی ادامه داد: هنوز دقایقی از آمدن زن جوان به خانه‌ام نگذشته بود که ناگهان حالش بد شد و روی زمین افتاد. وقتی بالای سرش رفتم متوجه شدم که نفس نمی‌کشد و فوت کرده است. خیلی ترسیده بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم ساعتی بالای سر جسد ماندم تا اینکه تصمیم گرفتم جسد را به خارج از شهر منتقل و در مکانی نامعلوم رها کنم. جسد را داخل پتوی پوشاندم و به صندوق عقب خودرو منتقل کردم و بعد به طرف جاده قزوین به راه افتادم در میانه را در بیابان‌های اطراف شهر آبیک جسد را رها کردم و به خانه‌ام برگشتم. در حالی متهم ادعا می‌کند زن همسایه در خانه‌اش ناگهان فوت کرده است که مأموران پلیس جسد وی راکه دور گردنش طناب و سیم مفتول بوده کشف کرده بودند که حکایت از آن داشت که متهم با تناقض‌گویی قصد فریب مأموران را دارد.

 

تحقیقات از متهم برای برملا شدن راز مرگ زن جوان ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.