2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
آیا مهدی قایدی از استقلال می رود

آیا مهدی قایدی از استقلال می رود

قایدی فصل گذشته از یک تیم اروپایی و یک تیم قطری پیشنهاد داشت که البته آن بحث منتفی شد اما درخشش دوباره او در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده شایعه ترانسفرشدن مهدی بار دیگر به گوش برسد.

دوات آنلاین -با درخشش مهدی قایدی مقابل الاهلی عربستان بار دیگر بحث ترانسفر او در پایان فصل داغ شد؛ با این حال و براساس شنیده‌های منابع آگاه، احمد مددی و اسماعیل خلیل‌زاده بلافاصله ترانسفر این بازیکن را منتفی دانسته و به‌نوعی این خبر را تکذیب کردند اما به هر حال درخشش در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند پیشنهادهای جدیدی را به‌سمت ستاره استقلال سرازیر کند.

 

فرهیختگان نوشت: قایدی البته با استقلال قرارداد دارد و اگر به هر تیمی برود، باید پول رضایتنامه را به استقلال بدهد؛ اما طبق شنیده‌های «فرهیختگان» فرهاد مجیدی می‌خواهد او را تا آخر لیگ قهرمانان آسیا دراختیار داشته باشد چراکه روی این مهاجم حساب ویژه‌ای باز کرده است. این درحالی است که با توجه به اتفاقات موجود به‌نظر نمی‌رسد حداقل قایدی تا تعیین ‌تکلیف استقلال در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا حتی درصورتی که این تیم به مراحل پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا رسیده و ادامه آن در فصل آینده لیگ فوتبالی بسیاری از کشورها ازجمله ایران کشیده شود، مجوز جدایی‌اش صادر شود و ظاهرا به هر قیمتی او در استقلال خواهد ماند.

باشگاه استقلال مهدی قایدی را از دست نمی دهد

پیشنهادهای مهدی قایدی

قایدی فصل گذشته از یک تیم اروپایی و یک تیم قطری پیشنهاد داشت که البته آن بحث منتفی شد اما درخشش دوباره او در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده شایعه ترانسفرشدن مهدی بار دیگر به گوش برسد. این درحالی است که قایدی درحال حاضر نیز پیشنهادهایی دارد اما همان‌طور که گفته شد فعلا اولویت با استقلال است و موضع باشگاه این است که این بازیکن فروشی نیست.

 

نکته جالب اینکه هواداران الاهلی در توئیت‌هایی درخواست کرده‌اند تا مسئولان این باشگاه قایدی بزرگ‌ترین استعداد آسیا را بخرند! درواقع درخشش قایدی مقابل الاهلی در فضای مجازی عربستان و توئیتر، واکنش‌های زیادی را به‌همراه داشته و کاربران سعودی خواستار خرید باشوی کوچک شده‌اند!

 

همچنین یکی از خبرنگاران مطرح عربستانی به‌نام نواب نیز روز گذشته در یک توئیت از مهدی قایدی به‌عنوان بهترین استعداد آسیا با اختلاف نام برده و او را تشویق کرد. یک خبرنگار اهل ترکیه نیز اعلام کرده این ستاره فصل آینده احتمالا در اروپا بازی خواهد کرد.

 

 ماجرای قرارداد مهدی قایدی

با این حال نکته امیدوارکننده آنجایی است که بین نیم‌فصل رقابت‌های لیگ در فصل جاری درحالی که مهدی قایدی به‌خاطر مشکلات قراردادش چند روزی را به حالت قهر در تمرینات استقلال غایب بود این باشگاه استقلال بود که برادری خود را ثابت کرده و با افزایش چشمگیر و چندبرابری قرارداد قایدی برای فصل جاری حالا این فرصت را به مهاجم ریزنقش بوشهری و ستاره این روزهای استقلال داده است تا معرفت به خرج داده و در روزهایی که استقلال برای پایان دادن به ناکامی چندین‌ساله خود در فوتبال ایران و آسیا به همه ارکانش ازجمله قایدی جوان نیاز دارد این بازیکن نیز فعلا با چشم‌پوشی از پیشنهادهای وسوسه‌کننده خارجی حداقل تا پایان فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا در جمع شاگردان مجیدی مانده و این تیم را تا رسیدن به موفقیت همراهی کند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.