2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
عکس سلفی جان دختر 16 ساله را گرفت

عکس سلفی جان دختر 16 ساله را گرفت

فاطمه به شدت ترسیده بود و دست و پا می زد و به خاطر وحشت، ابتدا سکته کرد و بعد بر اثر سکته دچار خفگی در آب شده و جانش را از دست داد.

دوات آنلاین -رودخانه های خروشان، آبشارهای بلند، کوه های مرتفع و سر به فلک کشیده، دریاهای مواج و خیلی جاهای دیگر نقاطی است که برخی جوانان و نوجوانان را وسوسه می کند تا سلفی های یادگاری و هیجان انگیزی با آن بگیرند اما در مواردی گرفتن عکس سلفی مساوی می شود با مرگی دردناک؛ اتفاقی که هفتم فروردین ماه برای فاطمه، دختر ۱۶ ساله بندرعباسی افتاد و خانواده اش را داغدار کرد.

 

آخرین نصویر از دختر نوجوان

به گزارش  جام جم، بیش از یک هفته از مرگ فاطمه می گذرد، آخرین چیزی که از او به یادگار مانده، عکس سلفی است که از خود با یک آبشار زیبا در روستای قلم پشت کوه شمیلان گرفت.

 

آخرین نگاه فاطمه در آن ثبت شد و پس از آن، خاطره ای تلخ ماند از رفتن همیشگی او. روز حادثه فاطمه همراه برخی از اقوامش تصمیم گرفت برای تفریح به روستای قلم پشت کوه بروند. یک روستای خوش آب و هوا که رفتن به آن می توانست روز خاطره انگیزی را برای فاطمه رقم بزند اما اتفاقی مرگبار در انتظار این دختر نوجوان بود.

 

وقتی به حوالی آبشار رسیدند، بساط چای و غذا را پهن کردند. فضای اطراف آن قدر زیبا بود که همگی محو آن همه شگفتی شده بودند، صدای آبشار و چشمه از دور شنیده می شد و همین باعث شد تا فاطمه حسابی به وجد بیاید. از جایش بلند شد و به سمت آبشار رفت.

 

یک حادثه ناگهانی

عموی فاطمه از روز حادثه می گوید: «فاطمه بعد از این که به آبشار رسید، تصمیم گرفت از فضای زیبای آنجا عکس سلفی بگیرد اما ناگهان پایش لیز خورد و درون آب چشمه ای که پایین آبشار جمع شده بود، سقوط کرد. فاطمه به شدت ترسیده بود و دست و پا می زد و به خاطر وحشت، ابتدا سکته کرده و بعد بر اثر سکته دچار خفگی در آب شده و جانش را از دست داده بود.

 

آن طور که برخی می گویند اقوام فاطمه بعد از گذشت نیم ساعت وقتی متوجه دیرکردن فاطمه شدند، دنبال او رفتند که متوجه شدند فاطمه بر اثر لیز خوردن به داخل آب سقوط کرده و جانش را از دست داده است.

 

از قرار معلوم، پس از سقوط فاطمه دو نفر تلاش کردند او را نجات دهند اما تلاش شان به نتیجه نرسید و فاطمه فوت شد.

 

پس از وقوع حادثه، شایعاتی در مورد مشکوک بودن مرگ فاطمه بر سر زبان ها افتاد و گفته می شد مرگ او فقط یک حادثه به خاطر گرفتن عکس سلفی نبوده است، حتی بعضی ها انگ سهل انگاری هم به اقوام فاطمه زدند اما عموی فاطمه این موضوع را رد می کند: هیچ سهل انگاری در میان نبوده و همه ما رابطه بسیار خوبی با فاطمه داشتیم، روزی که فاطمه به آبشار رفت، عمه هایش هم همراهش بودند. ما همه عاشقش بودیم و من به عنوان عمویش حاضر بودم حتی جان و زندگی ام را فدایش کنم، گفتن این حرف های ناشایست درست و منطقی نیست. این اتفاق تلخ و ناگوار فقط به خاطر گرفتن یک عکس سلفی و لیز خوردن پای فاطمه رخ داد و هیچ کس مقصر نیست.

 

هشدار قبلی

موسی کریمی، عضو شورای روستای قلم درباره این حادثه می گوید: 55 ساله هستم و این اولین باری است که چنین اتفاقی رخ می دهد. آبی که در پای این چشمه جمع شده، عمق چندانی ندارد، این چشمه دو قسمت دارد. یک قسمت آن کمتر از ۵۰ سانتی متر و قسمت دیگر از دو متر کمی بیشتر عمق دارد و جای تعجب است که این اتفاق افتاده اما به هرحال حادثه خبر نمی کند. این حادثه در شرایطی رخ داد که ما هم تابلو و هم بنر نصب کردیم و از بازدیدکنندگان و مسافران درخواست کردیم به این محل نزدیک نشوند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.