2024/07/18
۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير
رقابت عشقی با جنایت پایان یافت

رقابت عشقی با جنایت پایان یافت

متهم به قتل 18 ساله فراری شده و پلیس در تعقیب او است.

دوات آنلاین -پسر نوجوان در جریان رقابت عشقی برای دوستی با دختری جوان حادثه خونینی را رقم زد.

 

به نوشته روزنامه جوان ساعت ۱۰ دقیقه بامداد جمعه ۱۳‌فروردین قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی روی تخت بیمارستان با جسد پسر ۲۵‌ساله‌ای به نام فرخ رو به‌ رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

 

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد مقتول چند ساعت قبل جلوی آرایشگاه مردانه‌ای در خیابان مختاری با چند پسر جوان درگیری خونینی را رقم زده است که در جریان آن با ضربات چاقوی یکی از آن‌ها به شدت زخمی و چند ساعت بعد در بیمارستان فوت می‌کند.

 

بدین ترتیب مأموران پلیس در نخستین گام به محل حادثه رفتند و از صاحب آرایشگاه به عنوان شاهد درگیری مرگبار تحقیق کردند.

 

شاهد عینی

صاحب آرایشگاه در توضیح ماجرا گفت: فرخ از مشتریان آرایشگاه من بود و هر از گاهی برای آرایش به مغازه من می‌آمد. لحظاتی قبل از حادثه فرخ همراه یکی از دوستانش به آرایشگاهم آمدند. فرخ روی صندلی نشست و من هم آماده شدم که مو‌های او را کوتاه کنم که پسر ۱۸‌ساله‌ای به نام کامران وارد مغازه‌ام شد و با فرخ شروع به مشاجره لفظی کرد. وقتی درگیری آن‌ها بالا گرفت به آن‌ها گفتم که در محل کسب و کارم حق ندارند با هم مشاجره کنند که فرخ همراه دوستش و کامران بیرون رفتند. آن‌ها با هم مشاجره می‌کردند که سه پسر جوان دیگر از دوستان کامران وارد مشاجره لفظی شدند و ثانیه‌هایی بعد هم درگیری فیزیکی آن‌ها آغاز شد. هنگام درگیری فرخ با چاقوی میوه‌خوری که از آرایشگاه برداشته بود ضربه‌ای به بازو کامران زد و بعد دوستان کامران با قمه و چاقو به او حمله کردند، اما در حین درگیری ضربه اصلی را کامران با چاقو به فرخ زد. وقتی مقتول خونین نقش بر زمین شد همگی فرار کردند که ما با اورژانس تماس گرفتیم و او را به بیمارستان منتقل کردیم.

 

رقیب عشقی

پس از این مأموران پلیس تحقیقات برای دستگیری و شناسایی عاملان درگیری را آغاز کردند و موفق شدند دو نفر از عاملان درگیری را دستگیر کنند، اما دریافتند قاتل ۱۸‌ساله پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است.

 

یکی از عاملان درگیری در بازجویی‌ها گفت: فرخ و کامران با هم رقیب عشقی و هر دو عاشق دختری به نام رعنا بودند. به همین خاطر همیشه با هم مشاجره لفظی می‌کردند و حتی چند روز قبل هم با هم درگیر شده بودند. هر کدام از آن‌ها از دیگری می‌خواست که رعنا را فراموش کند، اما هیچ کدام حاضر نبودند که دست از عشق خود بردارند. کامران همیشه به ما می‌گفت قصد دارد فرخ را گوشمالی دهد تا اینکه روز حادثه به ما گفت فرخ به آرایشگاه رفته و از ما خواست به آرایشگاه برویم و او را کتک بزنیم و مجبورش کنیم رعنا را فراموش کند. ما همگی به آرایشگاه رفتیم و با فرخ و دوستش درگیر شدیم که او با چاقو ضربه‌ای به کامران زد و بعد هم کامران او را با چاقو زخمی کرد و فرار کردیم.

 

همزمان با ادامه تحقیقات از دو متهم، مأموران در تلاشند تا قاتل فراری و همدست او را دستگیر کنند.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ساناز 1400/01/16
به خاطر یه دختر واقعا ارزششو داشت؟؟ حالا کو این معشوقه سینه چاک ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا ککشم نمیگزه

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.