2021/10/24
۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
دیباچه
معمای جسدی در نایلون مشکی

معمای جسدی در نایلون مشکی

با توجه به ظاهر و لباس‌های تن مقتول مأموران احتمال دادند وی کارگری است که در یکی از ساختمان‌ های نیمه کاره به قتل رسیده‌ است.

دوات آنلاین -مأموران پلیس جسد مرد جوان ناشناسی را در یکی از خیابان‌های شمالی تهران کشف کردند که پس از قتل داخل نایلون مشکی گذاشته‌ شده بود.

 

به نوشته روزنامه جوان صبح دیروز مردی در حال عبور از فضای سبزی در میدان فرهنگ حوالی سعادت‌آباد با جسم مشکوکی که داخل نایلون مشکی قرار داشت مواجه شد.

 

مرد رهگذر از روی کنجکاوی به جسم مشکوک نزدیک شد که مشاهده کرد مقداری خون از قسمت پارگی نایلون بیرون زده‌است. از طرفی هم جسم داخل نایلون جسد انسانی به نظر می‌رسید که بلافاصله با اداره پلیس تماس گرفت و موضوع را به مأموران پلیس خبر داد.

 

آغاز تحقیقات پلیسی

لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک‌غرب در محل حادثه حاضر شدند و سر نایلون مشکی که با طنابی گره زده شده‌بود، باز کردند. داخل نایلون مشکی جسد انسانی پتو پیچ شده قرار داشت که خون آن از داخل پتو به داخل نایلون پس زده بود. پس از این مأموران پتو را باز کردند که با جسد مردجوانی که دست و پایش با طناب بسته شده و بر اثر اصابت جسم سختی هم به سرش به قتل رسیده‌بود روبه‌رو شدند.

 

سپس با اعلام این خبر قاضی رحیم دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند.

 

بررسی‌ها نشان داد مقتول که هیچ مدرک هویتی همراه ندارد در مکان دیگری به قتل رسیده و عامل یا عاملان قتل جسد وی را پتو پیچ کرده و پس از اینکه داخل نایلون مشکی قرار داده به این مکان منتقل کرده‌اند.

 

همچنین با توجه به ظاهر و لباس‌های تن مقتول مأموران احتمال دادند وی کارگری است که در یکی از ساختمان‌های اطراف به قتل رسیده‌ است.

 

در حالی که معاینات اولیه حکایت از آن داشت حدود ۶‌ساعت از مرگ مرد ناشناس گذشته است، قاضی دشتبان دستور داد ضمن بررسی پرونده افراد گمشده، جسد برای مشخص شدن هویت و انجام آزمایش‌های لازم به پرشکی قانونی منتقل شود. مأموران پلیس در تلاشند تا با بررسی‌های میدانی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه عامل یا عاملان این قتل را شناسایی و دستگیر کنند.

 

لباس پایزی با سلام
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.