2021/12/04
۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
دیباچه
معمای جسد مردی در ساک بزرگ

معمای جسد مردی در ساک بزرگ

همخانه ای این مرد به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار گرفت.

دوات آنلاین -جسد پیرمرد تنها در ساک بزرگ رها شده در اتاق اجاره ای اش کشف شد. هم اتاق متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

مرگ مشکوک

به گزارش  جام جم، ساعت ۲۱ سه شنبه پنجمین روز اسفند امسال یکی از ماموران کلانتری مولوی به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داد پیرمرد ۶۵ ساله ای به طور مشکوک در خانه اش فوت کرده است.

 

تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی ماجرا در خانه قدیمی که بیش از ۱۶ اتاق داشت، حاضر شدند.

 

آنها وقتی وارد اتاق پیرمرد شدند وسایل به هم ریخته بود، جسد داخل ساک بزرگی در انتهای اتاق قرار داشت، به نظر می رسید چهار روز از مرگ او گذشته و علت مرگ مشخص نبود.

 

ماموران از ساکنان خانه تحقیق کردند و پی بردند که یک هفته پیش پیرمرد همراه پسر جوانی آن اتاق را اجاره کردند.

 

چند شب پیش از اتاق پیرمرد صدای ناله شنیده بودند اما به تصور این که او بیمار است پیگیر ماجرا نشدند. دیگر او را ندیدند و بعد از چهار روز وقتی متوجه بوی نامطبوع شدند، وارد اتاق شده و با جسد او در یک ساک روبه رو شدند.

 

فرار هم اتاقی

مالک ساختمان هم در تحقیقات گفت: اتاق را یک هفته قبل به این پیرمرد اجاره دارم، نام و نشانی از خانواده اش ندارم. به خاطر این که پول زیادی برای هزینه زندگی اش نداشت با پسر جوانی هم اتاق شد و هر دو بخشی از وسایل خودشان را به این خانه آوردند. بعد از آن دیگر خبری از آنها نداشتم تا این که همسایه ها به من خبر دادند، پیرمرد فوت شده و جوانی هم که همخانه اش بوده، ناپدید شده است.

 

بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام جم گفت: قرار شد پزشکی قانونی علت مرگ پیرمرد را مشخص کند. علاوه بر آن جوانی که همخانه اش بود به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا با شناسایی وی راز مرگ مشکوک پیرمرد فاش شود. همچنین شناسایی خانواده پیرمرد در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

کارنامه
صفحه اصلی گاج مارکت
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.