2021/03/01
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
آیا البرز در سریال ملکه گدایان پسر واقعی خورشید و خسرو است

آیا البرز در سریال ملکه گدایان پسر واقعی خورشید و خسرو است

البرز واقعا کیست؟ چرا خورشید او را انکار می کند؟ در پشت پرده چه رازهای وجود دارد؟

دوات آنلاین -اسرار سریال ملکه گدایان تمامی ندارد و معما پشت معما مطرح می شود. ملکه واقعی کیست؟ چرا هویت البرز را از او گرفته اند و آیا او واقعا پسر خورشید و خسرو است؟

 

اگر البرز پسر واقعی خورشید باشد

سارا به البرز گفته خورشید ملکه واقعی است اما این احتمال بسیار ضعیف است. سارا بازیچه پارسا است و به دستورات او عمل می کند. او دختری منفعت طلب است که هرگز منافع و جان خودش را به خاطر دیگران به خطر نمی اندازد. پس قرار ملاقات پنهانی او با البرز و معرفی خورشید به عنوان ملکه هم می تواند بخشی از نقشه پارسا باشد.

 

در این صورت خورشید گرفتار دام ملکه شده است. او می داند اگر کوچکترین خطایی مرتکب شود ممکن است جان فرزندش به خطر بیفتد و در واقع به خاطر حمایت از البرز او را انکار می کند. اگر این طور باشد دو سوال اساسی مطرح می شود. نخست آن که پسری که در آتش سوزی مهدکودک فوت شده کیست؟ و دوم این که چرا آزمایش دی ان ای نسبت خونی البرز با خسروو خورشید را رد کرده است؟

 

حتی اگر بپذیریم ملکه و عواملش جواب آزمایش را دستکاری کرده باشند باز هم برای سوال اول جوابی پیدا نمی شود. چون در گذشته دور دلیلی نداشت وانمود کنند البرز و خواهرش مرده اند. بنابراین دو کودک به احتمال زیاد در حادثه حریق فوت شده اند اما آیا آن حادثه عمدی و برنامه ریزی شده بوده؟ فعلا در این باره چیزی نمی دانیم اما هر احتمالی وجود دارد.

البرز در سریال ملکه گدایان

والدین واقعی البرز چه کسانی هستند

اگر خورشید و خسرو پدر و مادر واقعی البرز نباشند و او را به فرزندخواندگی قبول کرده باشند، والدین واقعی او قطعا افرادی آنا هستند. کسانی که خورشید و خسرو را به خوبی می شناسند و هنوز آنها را زیر نظر دارند. مادر واقعی البرز شاید همان ملکه باشد اما در این صورت چه دلیلی داشت فرزندش را در کودکی به این زوج بدهد و چرا خودش او را بزرگ نکرد؟ چرا وقتی البرز بزرگ شد این راز را با او در میان گذاشتند و ملکه او را وارد باند خودش نکرد؟ اگر البرز در گذشته می فهمید مادر واقعی اش کیست این طور ملکه راحت تر او را برای پذیرفتن خواسته هایش قانع می کرد و دیگر دلیلی وجود نداشت که این همه دردسر را متحمل شود.

 

شاید البرز یکی از همان کودکان خیابانی باشد در این صوت فرضیه خواهر و برادر بودن افرا و البرز قوی تر می شود. ملکه آن زمان این پسر را به زوجی داده و اکنون قصد دارد هدف دیگری را دنبال کند اما قبل از آن باید مقدماتی را فراهم آورد تا البرز چاره ای جز اطاعت از او نداشته باشد. گرفتن هویت این پسر، درآوردن ثروت از چنگش، تلاش برای معتاد کردن او و... همه و همه بخشی از نقشه هایی است که برای رسیدن به همین هدف کشیده شده است.

 

خورشید نیز اکنون برای محافظت از پسرخوانده اش واقعیت را به او نمی گوید و سکوت کرده است تا مبادا اتفاقی تلخ رخ ندهد.

 

همه اینها فرضیه هستند و سریال ملکه گدایان نشان داده در هر قسمت برای غافلگیرکردن مخاطب برنامه دارد. پس باید منتظر ماند و دید در ادامه چه پیش می آید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.