2021/07/29
۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ مرداد
پوشاک با سلام
شلیک مرگبار سارقان مسلح به پسر طلافروش

شلیک مرگبار سارقان مسلح به پسر طلافروش

سارقان مسلح ۴ نفر دیگر را نیز با تیراندازی مجروح کردند.

دوات آنلاین -سارقان مسلح با کشتن پسر صاحب طلا فروشی و زخمی کردن چهار نفر دیگر در سرقت از طلافروشی در شهر سیرجان ناکام ماندند.

 

سارقان مسلحی که شامگاه یک شنبه در پوشش خریدار و به قصد سرقت وارد طلافروشی شده بودند با اقدام به موقع و هوشمندانه طلافروش و حضور به موقع پلیس، از صحنه حادثه گریختند.

 

سارقان در حالی که سلاح گرم در دست داشتند  با ایجاد رعب و وحشت در محل و تهدید به مرگ طلافروش با استفاده از گاز اشک آور و دودزا در تاریکی شب قصد سرقت از این واحد طلا فروشی در خیابان امام در انتهای بازار قدیم سیرجان را داشتند که با اقدام هوشمندانه طلافروش و با مقاومت هفت نفر از این واحد صنفی مواجه شدند.

 

یک کشته و 4 زخمی

در جریان درگیری و فرار سارقان، پسر ۲۰ ساله صاحب طلا فروشی به هویت الف- ر  هدف شلیک گلوله از ناحیه سینه قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد که بر اثر شدت جراحت جان سپرد.

 

در این حادثه، دو مرد ۶۷ و۵۵ ساله و دو جوان ۳۷ ساله(فروشنده و مشتری) نیز زخمی شدند که در بیمارستان های غرضی و امام رضای سیرجان بستری شدند که حال عمومی مصدومان این حادثه مساعد گزارش شده است.

 

قاضی محسن نیک ورز دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در این باره گفت: گروه هایی از پلیس اطلاعات و آگاهی و دیگر مراجع انتظامی برای شناسایی متهمان و جمع آوری دلایل و مستندات در محل حادثه حاضر شدند و تلاش برای دستگیری سارقان فراری ادامه دارد.

 

حراج اول ماه اسنپ مارکت
لوازم آشپزخانه کالا و ما
بنر خانومی
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.