2024/03/01
۱۴۰۲ جمعه ۱۱ اسفند
آیا قرارداد 14 میلیاردی یحیی گل محمدی حقیقت دارد

آیا قرارداد 14 میلیاردی یحیی گل محمدی حقیقت دارد

موضوعی که باید زیر نظر گرفت این است که یحیی گل محمدی در ادامه مسیرش با پرسپولیس چه سرنوشتی خواهد داشت آیا گل محمدی پیشنهاد رسول پناه را برای حضور در مناظره خواهد پذیرفت؟

دوات آنلاین -مهدی رسول پناه در بیانیه دیروز خود ضمن دعوت از گل محمدی برای حضور در یک مناظره به برخی اتفاقات رخ داده در زمان مدیریتش اشاره کرد که در نوع خودش جالب و قابل پیگیری به نظر می رسد.

 

به نوشته روزنامه جام جم رسول پناه در این بیانیه مدعی شده گل محمدی در تمام بازی هایی که ناکام بوده به جای این که مسؤولیت فنی تیم را بپذیرد فرار رو به جلو داشته و با تکیه به پشتوانه پرقدرت مجازی سعی می کند دیگران را در شکست مقصر جلوه دهد.

 

اما بی تردید مهمترین بخش بیانیه رسول پناه که البته نیمی از آن هم سانسور شده همان بخش هایی است که او به قرار گرفتن دو بازیکن ثابت پرسپولیس در فهرست مازاد اشاره می کند و البته بخشی که مربوط به تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و پاداش های آسیایی اوست.

 

سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس آشکارا مدعی می شود جرقه اختلافات جایی زده شد که مدیر برنامه های گل محمدی در باشگاه حاضر شد و علاوه بر اعلام رقم نجومی و اخذ امتیازات در قرارداد گل محمدی پیشنهاد داد تا قرارداد دو بازیکن نیز تغییر کند.

 

رسول پناه صراحتا در این بخش از بیانیه اش مدعی میشود که او با افزایش رقم قرارداد گل محمدی مخالفت کرده است.

 

موضوع زمانی جالب تر میشود که قرارداد گل محمدی با رقمی جدید پس از رفتن او و حضور جعفر سمیعی تمدید شد که طبق برخی خبرهای غیررسمی رقمی حدود ۱۴ میلیارد تومان برای یک فصل است.

 

برخی خبرها که البته طبیعی هم هست به صورت رسمی اعلام نشود حاکی از آن است که گل محمدی با رقمی معادل ۱۴میلیارد تومان (۱میلیارد قرارداد و ۳ میلیارد تومان آپشن) با پرسپولیس قراردادش را تمدید کرده است و به همین دلیل نیز هیچ اصطکاکی با مدیرعامل جدید سرخپوشان پیدا نکرده است.

 

رسول پناه در جایی دیگر از بیانیه اش اعلام کرده که گل محمدی خواهان اخراج دو بازیکن از تیمش بوده که در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده اند.

 

شنیده می شود نام این دو بازیکن نیز جزو بخش هایی از بیانیه رسول پناه بوده که سانسور شده. به هرحال آنهایی که دستی بر آتش اخبار پشت پرده پرسپولیس دارند به خوبی می دانند که سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا در فهرست مازاد گل محمدی بوده اند و محمد نادری نیز جزو بازیکنانی بوده که گل محمدی به او اعتقادی نداشته است.

 

در ادامه رمزگشایی بیانیه رسول پناه باید به جایی رسید که او آشکارا از پاداش آسیایی گل محمدی پرده برداشته است. رسول پناه تاکید کرده که نه تنها گل محمدی صددرصد قرارداد سال قبل به علاوه تمامی آپشن های آن را بدون کم و کسر دریافت کرده، بلکه مازاد بر آن بابت بازی های لیگ قهرمانان آسیا نیز برای تک تک بازی ها پاداش جداگانه ای دریافت کرده با رقمی حدود ۵۰۰ میلیون تومان.

 

در مجموع این بیانیه بسیاری از حقایق را روشن کرد و نشان داد که چه اتفاقاتی بین گل محمدی و رسول پناه افتاده است اما بی تردید عمده دلیل اختلافات این دو، مسائل مالی بوده است.

 

در نهایت نیز این اختلاف با توجه به جدایی مهدی رسول پناه از بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس و حمایت فوق العاده ای که یحیی گل محمدی در فضای مجازی همراه خود می بیند با پیروزی نهایی گل محمدی به پایان رسید. اما موضوعی که باید زیر نظر گرفت این است که یحیی گل محمدی در ادامه مسیرش با پرسپولیس چه سرنوشتی خواهد داشت آیا گل محمدی پیشنهاد رسول پناه را برای حضور در مناظره خواهد پذیرفت؟ آیا گل محمدی در مناظرهای رودررو با سرپرست سابق پرسپولیس ادعاهای رسول پناه را به چالش خواهد کشید؟ اتفاقی که بعید به نظر می رسد.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.