2024/03/02
۱۴۰۲ شنبه ۱۲ اسفند
قتل مهندس جوان با شلیک گلوله

قتل مهندس جوان با شلیک گلوله

متهم: در حال تمیز کردن تفنگم بودم که ناگهان به صورت ناخواسته گلوله‌ای شلیک شد و به بنیامین اصابت کرد، او غرق در خون روی زمین افتاد، بلافاصله بر بالینش حاضر شدم که دیدم فوت کرده است.

دوات آنلاین -مردی که متهم است مهندسی جوان را با شلیک گلوله به قتل رسانده و جسد مثله شده‌اش را حوالی پایتخت رها کرده است، ماجرا را شرح داد. متهم مدعی است شب را کنار جسد مثله شده در ویلای شخصی‌اش به صبح رسانده است.

 

به نوشته روزنامه جوان  روز ۱۹آبان امسال پسر جوانی به اداره پلیس رفت و گفت برادر ۳۶ ساله‌اش بنیامین به طرز مرموزی ناپدید شده است.

 

وی در توضیح ماجرا گفت: برادرم لیسانس اصلاح نباتات دارد، او به تازگی شرکت دانش‌بنیان تأسیس کرده است. محل کارش حوالی خیابان کارگر جنوبی است و در همان جا مجردی هم زندگی می‌کند. برادرم در این مدتی که شرکت را تأسیس کرده شوق فراوانی دارد و به همین خاطر همیشه پیگیر کار‌های شرکت است. دیروز با مادربزرگم تماس گرفته و گفته بود با یکی از دوستانش به نام شایان در ویلای‌شان حوالی دماوند قرار ملاقات دارد. بنیامین قرار بود با شایان در رابطه با کارهایش صحبت کنند و به همین خاطر به ویلای شایان در دماوند رفته بود که ناپدید شد. ما با شایان تماس گرفتیم و گفت همراه برادرم به تهران آمده و از او جدا شده است و دیگر خبری از برادرم ندارد. ما حتی به بیمارستان‌ها و خانه دوستان و بستگان سر زدیم، اما اثری از برادرم پیدا نکردیم، به همین دلیل احتمال می‌دهیم برای برادرم اتفاق بدی رخ داده باشد.

 

با طرح شکایت، پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای پیدا کردن مرد جوان در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت. بررسی مأموران نشان داد بنیامین با هیچ کس اختلاف نداشته است. از سوی دیگر مشخص شد بنیامین مورد آدم‌ربایی قرار نگرفته، چون کسی با خانواده او تماس نگرفته و درخواست پول هم نکرده است. مأموران پلیس در گام بعد از شایان تحقیق کردند. وی گفت: من با بنیامین قرار کاری داشتم و روز حادثه به ویلای من در دماوند آمد. ما با هم صحبت کردیم و ساعتی بعد دوباره به تهران برگشتیم و دیگر از او خبری ندارم.

 

مأموران پلیس در ادامه تحقیقات را برای پیدا کردن مهندس جوان ادامه دادند، اما هیچ ردی از او پیدا نکردند، بدین ترتیب فرضیه قتل مرد جوان برای پلیس قوت گرفت. مأموران پلیس برای روشن شدن زوایای حادثه بار دیگر از شایان تحقیق کردند. وی دوباره حرف‌های قبلی خود را تکرار کرد و مدعی شد که از سرنوشت مهندس جوان خبری ندارد.

 

شلیک ناخواسته

متهم، اما وقتی با مدارک پلیس روبه‌رو شد به قتل اعتراف کرد. متهم با ادعای اینکه به صورت ناخواسته مرتکب قتل شده است، گفت: بنیامین پیگیر شکایتی بود و به همین خاطر روز حادثه با من در ویلایم در دماوند قرار داشت تا درباره پرونده شکایتش صحبت کنیم. به ویلای من آمد و با هم درباره پرونده صحبت کردیم. ساعتی بعد من در حال تمیز کردن تفنگم بودم که ناگهان به صورت ناخواسته گلوله‌ای شلیک شد و به بنیامین اصابت کرد، او غرق در خون روی زمین افتاد، بلافاصله بر بالینش حاضر شدم که دیدم فوت کرده است. شوکه شده بودم و لحظاتی مات و مبهوت فقط جسد را تماشا می‌کردم.

 

پس از اینکه دقایقی بالای سر جسد بنیامین گریه کردم، تصمیم گرفتم جسد را به داخل خودرو ببرم و از ویلا به مکان دیگری منتقل کنم، اما جسد خیلی سنگین بود، به همین خاطر پیکرش را مثله کردم و تکه تکه‌های آن را داخل نایلون قرار دادم و به صندوق عقب خودرو منتقل کردم. شب را داخل ویلایم خوابیدم و صبح با تکه‌های جسد راهی تهران شدم و به محل کارم رفتم. اسلحه‌ام را تحویل دادم و تصمیم گرفتم تکه‌های جسد را حوالی تهران رها کنم، به همین سبب پرونده‌ای را که برای پیگیری آن قرار بود به خارج از تهران بروم برداشتم و راهی جاده قم شدم، در میانه راه نایلون‌های جسد را یکی یکی از خودرو به بیرون پرتاب کردم و دوباره به تهران برگشتم.

 

با اعتراف متهم مأموران راهی محل حادثه شدند، اما هیچ اثری از تکه‌های جسد پیدا نکردند. متهم در ادامه برای تحقیقات بعدی و روشن شدن زوایای پنهان این حادثه به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.