2024/04/19
۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
تیپ زنانه مناسب برای مهمانی؛ چند پیشنهاد ویژه

تیپ زنانه مناسب برای مهمانی؛ چند پیشنهاد ویژه

در مهمانی لباس چی بپوشیم؟ اگر دنبال جواب این سوال هستید می توانید از راهنمایی های این مطلب بهره ببرید.

دوات آنلاین -بیشتر ما خانم‌ها حتی اگر کمدی پر از لباس‌های نو و پوشیده نشده داشته باشیم، یک سوال همیشه ذهن‌مان را برای شرکت در مهمانی‌های زنانه درگیر می‌کند؛ این‌که «چی بپوشیم؟». در ادامه به شما پیشنهادهایی خواهیم داد تا با خیال راحت و بدون هزینه‌های اضافی، در مهمانی‌ها آراسته حاضر شوید.

 

قدیمی‌ها به روز می‌شوند

خراسان نوشت: یک نکته در دنیای مد وجود دارد و آن تکرار است، یادتان باشد هیچ وقت یک مد از بین نمی‌رود بلکه مدتی از یادها خواهد رفت و دوباره تکرار خواهد شد.

 

اگر سری به کمد مادر یا مادر بزرگ‌تان بزنید، متوجه منظورم خواهید شد. لباسی که مادر بزرگ‌تان در ۱۹ سالگی‌اش پوشیده، آخرین  مد امروز است! پس گاهی هم به سراغ کمد مادرها بروید و لباس‌های قدیمی خود را دور نیندازید و بی دلیل خرج اضافه نکنید.

در مهمانی زنانه چی بپوشیم

بی ‌پروا ترکیب کن

یک اشتباه بزرگ که ما خانم‌ها در پوشیدن لباس داریم این است که اگر یک بلوز و دامن هماهنگ می‌خریم آن را فقط با هم می‌پوشیم. چه اشکالی دارد دامن این یکی را با کتی از لباس دیگر ترکیب کنید؟ با این روش می‌توانید تعداد لباس‌هایتان را به شکل باورنکردنی افزایش دهید و تنوع زیادی در نوع پوشش خود ایجاد کنید.

 

بیشتر بخوانید: چگونه همیشه خانمی با کلاس باشیم

 

کفش های پاشنه بلند را دور بریز

از سال های دور خانم‌ها در مهمانی‌های زنانه از کفش‌های پاشنه بلند استفاده می‌‌کردند. پوشیدن کفش پاشنه بلند با همه سختی‌ها‌یش برای خانم‌ها نشانه‌ای از زنانگی بود اما چند وقتی شما دیگر مجبور نیستید در مهمانی‌ها کفش پاشنه بلند بپوشید و می‌توانید با پوشیدن کفش‌های اسپرت همراه با بلوز و دامن  برای خودتان  ظاهری آراسته داشته باشید که به جسم تان هم لطمه نمی زند .

 

بیشتر بخوانید: تیپ خانگی شیک برای خانم ها؛ فوت و فن هایی که باید بدانید

 

جسارت داشته باش

مهم‌ترین نکته در نوع پوشش در مهمانی‌های عصرانه، داشتن جسارت است. رنگ‌های لباس تان را به خاطر رنگ پوست تان  محدود نکنید و از این که رنگ‌های تند بپوشید نترسید.

 

اگر خودتان فکر می‌کنید لباسی برازنده شماست، قطعا هست. بدون در نظر گرفتن مد و چیزهایی که القا می شودتیپ خاص خودتان را پیدا کنید و با امضای همیشگی خودتان لباس بپوشید و فراموش نکنید بزرگ ترین راز خوش‌پوشی، آراسته بودن، داشتن لبخند و اعتماد به نفس است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.