2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
گم شدن مرموز زن جوان در باغ گیلاس

گم شدن مرموز زن جوان در باغ گیلاس

همسرم تحت درمان بود و داروی اعصاب مصرف می‌کرد، اما چند روز قبل از حادثه متوجه شدم که داروهایش را قطع کرده و به همین سبب با هم دعوا کردیم.

دوات آنلاین -مرد روستایی که مدعی است همسرش در باغ گیلاس گم شده بازداشت شد.

 

به نوشته روزنامه جوان بیستم مرداد ماه امسال بود که مردی سراسیمه به کلانتری امامزاده داوود رفت و از گم‌شدن ناگهانی همسرش خبر داد. شاکی در توضیح ماجرا گفت: ما ساکن روستایی در نزدیک امامزاده داوود هستیم و باغی هم در چند کیلومتری روستا داریم. شب قبل همراه همسرم فهیمه برای آبیاری به باغ رفتیم. همسرم دور باغ قدم می‌زد و من هم مشغول آبیاری درختان بودم که ساعتی بعد دیدم ناپدید شده‌است، اما وسایل و کیفش داخل خانه باغ بود. فکر کردم مثل همیشه قهر کرده و به خانه پدرش رفته‌است، اما صبح روز بعد وقتی به خانه‌مان رفتم، دیدم در و شیشه‌های خانه شکسته است و از همسرم نیز خبری نیست. ما حتی با اهالی محل کوهستان دنبال او گشتیم، اما ردی از همسرم پیدا نکردیم.

 

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی احسان زمانی برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

قرض گرفتن طلا

بررسی‌های پلیسی نشان داد زن گمشده مدتی قبل به یکی از بستگانش ۲۰۰‌گرم طلا قرض داده‌است که قرار بوده چند ماه بعد پس دهد، اما او بدهی‌اش را پس نداده است و به همین دلیل با هم اختلاف داشته‌اند و شب حادثه هم فهیمه شیشه خودروی او را شکسته است. از سوی دیگر مشخص شد شوهر فهیمه از دامادشان شکایت کرده و از آن روز به بعد هم وی فراری شده است. مأموران پلیس در تحقیقات بعدی دریافتند این زن و شوهر پس از مرگ پسرشان با هم اختلاف و درگیری داشته‌اند.

 

شکایت از داماد

آبان‌ماه امسال در حالی که مأموران هیچ ردی از فهیمه پیدا نکرده بودند، خانواده وی به دادسرای جنایی رفتند و از دامادشان (شوهر فهیمه) شکایت کردند و مدعی شدند که وی در گم‌شدن دخترشان دست دارد. بدین ترتیب شوهر فهیمه بازداشت و برای تحقیق به اداره پلیس منتقل شد.

 

وی در دادسرای امور جنایی مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: ۱۸‌سال قبل با فهیمه ازدواج کردم و حاصل زندگی ما یک پسر و یک دختر شد، اما دو سال قبل پسر ۱۴‌ساله‌ام به خاطر اضافه وزن زیاد در خواب فوت شد و از آن روز به بعد همسرم مشکلات اعصاب و روان پیدا کرد. او تحت درمان بود و داروی اعصاب مصرف می‌کرد، اما چند روز قبل از حادثه متوجه شدم که داروهایش را قطع کرده و به همین سبب با هم دعوا کردیم.

 

وی ادامه داد: «از طرفی هم او مقداری طلا به شوهر خواهرم قرض داده‌بود که با او هم اختلاف داشت و روز قبل از حادثه هم شیشه‌های خودروی او را شکست. شب حادثه من در حال آبیاری درختان بودم که متوجه شدم از باغ بیرون رفته و دیگر بازنگشت.» پس از بازجویی قاضی احسان زمانی به سه‌دلیل مرد جوان را به اتهام دست داشتن در گم شدن همسرش بازداشت کرد و برای تحقیقات در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار داد. نخستین دلیل این بود که چرا متهم روز حادثه از پلیس درخواست کمک و اعلام شکایت نکرده‌است. دومین دلیل اختلافاتی که زن و شوهر مدتی قبل از حادثه با هم داشته‌اند. سومین دلیل هم متهم آخرین بار با همسرش دیده‌شده و از دامادشان هم مدتی بعد از گم‌شدن همسرش شکایت کرده‌است.

 

تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه ادامه دارد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.