2023/02/06
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
تفریح سیاه مرد پولدار با 2 کودک فال فروش

تفریح سیاه مرد پولدار با 2 کودک فال فروش

من و دوستانم آن شب حالمان خوب بود. مواد مخدر و مشروبات الکلی هم مصرف نکرده‌ بودیم، اما وقتی چشممان به دو کودک فال فروش افتاد، تصمیم گرفتیم برای سرگرمی و تفریح آن‌ها را اذیت کنیم.

دوات آنلاین -مرد پولداری که برای تفریح، دو کودک فال فروش را مجبور به انجام رفتار غیراخلاقی کرده و فیلم آن‌ها را در فضای مجازی منتشر کرده بود به اتهام کودک آزاری محاکمه می‌شود.

 

به نوشته روزنامه جوان  چند روز قبل کلیپ کوتاهی از دو کودک فال فروش در فضای مجازی منتشر شد که در جریان آن راننده یک خودروی گران‌قیمت به آن‌ها گفت حاضر است در قبال انجام رفتاری غیراخلاقی به آن‌ها پول بدهد. انتشار فیلم در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت تا جایی که مأموران پلیس فتای پایتخت برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

 

مأموران پلیس در نخستین گام عامل اصلی تهیه و انتشار فیلم که مردی ثروتمند به نام سروش بود را شناسایی و بازداشت کردند. مرد ۲۲‌ساله پس از دستگیری به شعبه‌سوم دادسرای امنیت اخلاقی تهران منتقل شد و از سوی قاضی روح‌الله رضاپور گتابی مورد تحقیق قرار گرفت.

 

اعترافات متهم

متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم خود گفت: «من در شرکت پدرم کار می‌کنم و وضع مالی خوبی دارم. آن شب همراه دوستانم با خودرو دور دور می‌کردیم که با دو کودک فال فروش روبه‌رو شدیم. من و دوستانم آن شب حالمان خوب بود و مواد مخدر و مشروبات الکلی هم مصرف نکرده‌ بودیم، اما وقتی چشممان به دو کودک فال فروش افتاد، تصمیم گرفتیم برای سرگرمی و تفریح آن‌ها را اذیت کنیم و سربه سرشان بگذاریم. واقعیتش من اول نمی‌خواستم از آن‌ها فیلم بگیرم، اما دوستانم تشویقم کردند ومن هم فقط برای سرگرمی و تفریح از آن‌ها فیلم گرفتم و قصد دیگری نداشتم. پس از اینکه فیلم را گرفتم و همراه دوستانم کمی خندیدیم فیلم را در اینستاگرامم استوری کردم تا فالوورهایم تماشا کنند و بخندند، اما دقایقی بعد پشیمان شدم و فیلم را پاک کردم.»

 

متهم در خصوص اینکه آیا خودش در دوران کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، گفت: «به هیچ عنوان در دوران کودکی مورد آزار و اذیت قرار نگرفته‌ام و اتفاق بدی هم برای من پیش نیامده است و الان هم از اینکه باعث آزار دو کودک شده‌ام پشیمان هستم.»

 

متهم در ادامه روانه زندان اوین شد و بازپرس پرونده هم پس از تحقیقات تکمیلی کیفرخواست متهم را صادر و پرونده وی را به دادگاه ارسال کرد. بنابراین متهم به زودی به جرم کودک آزاری و انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی در دادگاه محاکمه می‌شود.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.