2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
توییتر را رفع فیلتر کنید

توییتر را رفع فیلتر کنید

پروانه سلحشوری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی کوتاه در اینستاگرام خواستار رفع فیلتر توییتر شد. نوشته سلحشوری را بخوانید:

دوات آنلاین-پروانه سلحشوری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی کوتاه در اینستاگرام خواستار رفع فیلتر توییتر شد. نوشته سلحشوری را بخوانید:

 

این روزها خبررسانی در تویتتر جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. بسیاری از افراد جامعه ما از جمله مقامات و مسئولین از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.  من هم استفاده از تویتتر را می‌پسندم اما این شبکه اجتماعی فیلتر است بدین معنی که دسترسی به آن جرم است. دایره جرم را اینقدر تنگ کرده ایم که خود مسئولین ما بدان پایبند نیستند. اما اعتقاد دارم زمانی برای استفاده از این شبکه اجتماعی به آن ملحق میشوم که استفاده از آن به راحتی و بدون مسدود بودن در اختیار همه هموطنانم باشد و همگان در ایران بتوانند آزادانه به آن دسترسی داشته باشند. همچنانکه همین کار را برای حضور در ورزشگاه‌ها عنوان کردم.

 

مسئولین گرامی که خود تویتتر دارید و توییت می‌کنید، چگونه سایر مردم را محروم می‌کنید!!؟؟ نهادهای مسئول، توییتر را رفع فیلتر کنید.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.