2022/12/08
۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
افشای راز دفن داماد در خانه پدرزن بعد از ۹ سال

افشای راز دفن داماد در خانه پدرزن بعد از ۹ سال

مقتول که جوان سال بوده و مدت زیادی نیز از ازدواجش نگذشته، پس از بروز اختلافاتی خانوادگی با طناب خفه شده است.

دوات آنلاین -فرمانده انتظامی شهرستان قدس از فاش شدن راز جسد داماد جوان پس از 9 سال در زیر زمین خانه پدر زن خبر داد.

 

به نوشته ایلنا سرهنگ شاهپور فلاحی از وقوع یک ‌فقره قتل، که 9 سال پیش در تهران بوقوع پیوسته بود خبر داد و‌ اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان پس از کسب خبر ذکر شده، بلافاصله تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کردند.

 

کشف جسد

این مقام انتظامی در ادامه مطلب تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از تحقیقات گسترده دریافتند مقتول در زیر زمین خانه قاتل مدفون است که با هماهنگی دستگاه قضایی و تلاش های ماموران آتش نشانی و ... اقدام به شکافتن کف زیر زمین کرده و جنازه را که به طرز ماهرانه با نایلون چند لایه مومیایی شده تا بوی تعفن مانع از افشای قتل شود را کشف کردند.

 

وی، با بیان اینکه جنازه کشف شده مربوط به داماد خانواده بوده، تصریح کرد: مقتول که جوان سال بوده و مدت زیادی نیز از ازدواجش نگذشته، پس از بروز اختلافاتی خانوادگی با طناب خفه شده و به جهت جلوگیری از افشای جنایت توسط قاتل در زیر زمین خانه مدفون که بلافاصله پس از کشف جسد، مظنون دستگیر و در بازجویی فنی و پلیسی به جنایت خود اعتراف کرد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.