2024/05/27
۱۴۰۳ دوشنبه ۷ خرداد
اعترافات مردی که نامزدش را کشت

اعترافات مردی که نامزدش را کشت

این مرد تحت تاثیر ماده مخدر شیشه دست به جنایت زد.

دوات آنلاین -مرد معتاد که 7ماه پس از مرگ مشکوک نامزدش به قتل وی اعتراف کرده مدعی شد به‌خاطر یک سوء‌تفاهم و توهم ناشی از مصرف مواد مخدر دست به این جنایت زده است.

 

به نوشته روزنامه «ایران»، رسیدگی به این پرونده از اسفند سال گذشته با گزارش مرگ مشکوک زن جوانی به‌نام ریحانه در یکی از بیمارستان‌های البرز آغاز شد.

 

مأموران در نخستین بررسی‌ها به سراغ نامزد او محسن رفتند که ادعا می‌کرد ریحانه خودکشی کرده است. مرد جوان گفت: من و ریحانه از 3 ماه قبل نامزد کرده و با هم در یک خانه در عظیمیه کرج زندگی می‌کردیم شب وقتی از سر کار به خانه برگشتم متوجه شدم او خودکشی کرده است.

 

نظریه پزشکی قانونی

اما از آنجا که پزشکان بیمارستان عنوان کرده بودند مرگ زن جوان مشکوک است جسد ریحانه به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت دقیق مرگ مشخص شود.

 

در ادامه پزشکان پزشکی قانونی اعلام کردند: مرگ زن جوان به خاطر فشار دو دست به ناحیه گردن و شکستگی بخشی از آن ناحیه بوده است که همین نظریه موجب شد تا مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کارشان قرار دهند و محسن به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

 

انگیزه قتل چه بود

وی که همچنان منکر ارتکاب قتل بود سرانجام در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و پس از 7 ماه راز قتل زن جوان را فاش کرد.

 

وی گفت: مدتی قبل از این ماجرا من و ریحانه به خاطر موضوعی به دادسرا رفته بودیم از آنجا که اجازه نمی‌دهند تلفن همراه به داخل دادسرا ببریم من گوشی تلفنم را به ریحانه دادم تا نگه دارد اما از شانس بدم همان موقع دوست دختر سابقم تماس گرفته بود همین موضوع باعث شد تا من و ریحانه باهم جر و بحث کنیم و این جدل تا داخل خانه ادامه پیدا کرد و در نهایت از فرط عصبانیت در حالی که ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم، او را خفه کردم بعد با صحنه‌سازی خواستم طوری وانمود کنم که او خودکشی کرده است. از آنجا که او مدتی قرص‌های اعصاب مصرف می‌کرد من قرص‌ها را به مأموران نشان دادم و گفتم با این قرص‌ها خودکشی کرده است.

 

سرهنگ نادربیگی، رئیس پلیس استان البرز با اعلام این خبر گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل خواهد شد تا بزودی محاکمه شود.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.