2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
اعتراف هوو به قتل زن جوان و کودک 2.5 ساله

اعتراف هوو به قتل زن جوان و کودک 2.5 ساله

هوویم به منزلم آمد و چند روز آن جا بود اما به خاطر گم شدن النگویم که روی دراور بود به او مشکوک شدم و ...

دوات آنلاین -با اعترافات وحشتناک پیرزنی که با دستور مقام قضایی از یک سال قبل در بازداشت به سر می برد، سرنخ های جدیدی از سرنوشت مادر و کودک گم شده در حالی به دست آمد که او پرده از یک سناریوی جنایی برداشت.

 

سرنوشت غبارآلود مادر و پسر 2.5 ساله اش از خرداد سال گذشته، زمانی در سناریوی باورناپذیر هوویش خودنمایی کرد که پرونده ای در اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تشکیل شد. محتویات این پرونده که در دایره «فقدانی ها» توسط سرهنگ سرایانی (افسر پرونده) بررسی می شد حکایت از آن داشت که زن 38 ساله ای به نام کبری به طور مرموزی به همراه پسر 5/2 ساله اش گم شده است. یکی از بستگان این زن با تسلیم شکواییه ای به پلیس ادعا کرد: کبری و فرزندش 12 خرداد  سال 98 از روستای مارشک به مشهد آمده و به منزل هوویش رفته اند ولی دیگر خبری از آن ها نداریم. این در حالی است که زهرا هووی 63 ساله ادعا می کند هیچ خبری از کبری و فرزندش ندارد و آن ها به منزل وی نیامده اند!!

 

به دنبال این گزارش، تحقیقات گسترده و غیرمحسوس در این باره آغاز و مشخص شد که زن مذکور به همراه فرزندش و با مینی بوس به مشهد آمده است بنابراین ماجرای مرموز گم شدن ناگهانی این مادر و کودک در حالی به معمایی پیچیده تبدیل شد که قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) سطور اوراق این پرونده را زیر ذره بین حساسیت های قضایی برد. او که احتمال می داد در پس سناریوی ساختگی هوو، رازی هولناک نهفته باشد، دستورات محرمانه ای را برای تحقیق درباره وضعیت اجتماعی و اقتصادی هووی 63 ساله صادر کرد.

 

این گونه بود که کارآگاهان وارد دهلیزهای تاریک این پرونده غبارآلود شدند و به بررسی های غیرمحسوس پرداختند. در همین حال یکی از نزدیکان کبری (زن گم شده) ادعا کرد: دست نوشته ای از سوی کبری به دستم رسید که روی آن نوشته شده بود «من زنده ام!» از سوی دیگر نیز یک بار زنی از کیوسک تلفن عمومی با من تماس گرفت و خود را «کبری» معرفی کرد. وقتی به او گفتم تو کبری نیستی، من کاملا صدای او را می شناسم تلفن را قطع کرد و دیگر  با من تماس نگرفت!

 

هوو؛ مظنون اصلی جنایت

بنابراین گزارش، کارآگاهان که با ترفندهای پلیسی، موفق شده بودند به زوایایی از وقوع یک جنایت احتمالی دست یابند، بررسی های خود را با راهنمایی های قاضی ویژه قتل روی هووی کبری متمرکز کردند تا این که مهر سال گذشته وی با دستور قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت شد چرا که نتیجه تحقیقات غیرمحسوس به یک راننده تاکسی تلفنی رسید.

 

این مرد راننده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در تاریخ 12 خرداد سال 98 من کبری و هوویش را به همراه پسر 2.5ساله اش سوار کردم و آن ها را برای افتتاح حساب به یکی از بانک های مشهد بردم. سپس حدود ساعت 13  دوباره هر سه نفر را در منطقه کاظم آباد  به منزل «زهرا» (هووی کبری) رساندم که هر سه نفر به داخل آن خانه قدیمی رفتند.

 

با اظهارات راننده تاکسی، حضور آن ها در بانک نیز تایید شد ولی باز هم هووی 63 ساله ماجرا را انکار کرد و در یک سکانس ساختگی دیگر از این سناریوی غبارآلود گفت: از حدود یک سال قبل که همسرم فوت کرد من ساکن مشهد شدم ولی هوویم در روستای مارشک زندگی می کرد تا این که آخرین بار او را هشتم خرداد (چهار روز قبل از حضور کبری در مشهد) دیدم . او با مینی بوس به روستا رفت و دیگر اطلاعی از  افتتاح حساب هم ندارم!

 

افشای راز قتل

درحالی که افتتاح حساب توسط آن ها در بانک نیز به تایید رسید، قاضی احمدی نژاد دستور دستگیری برخی دیگر از مظنونان این پرونده را صادر کرد که رنگ و بوی جنایی داشت، بالاخره پس از گذشت حدود یک سال از این ماجرا و درحالی که همه مظنونان آزاد شده بودند، «زهرا» لب به اعتراف گشود و راز این پرونده را فاش کرد.

 

او گفت: آن روز هوویم به منزلم آمد و چند روز آن جا بود اما به خاطر گم شدن النگویم که روی دراور بود به او مشکوک شدم. کبری بقچه اش و پسرش را بغل کرد و قصد داشت از منزل بیرون برود که ناگهان پسرش  داخل چاه افتاد. من هم دهان و دست های کبری را با چسب پهن کاملا بستم و او را داخل چاه  انداختم تا پسرش را بیرون بیاورد چرا که از این کار او بسیار ناراحت شده بودم! بعد هم وقتی داخل چاه ماند مقداری چوب و  تخته و خار و خاشاک درون چاه ریختم و آن ها را به آتش کشیدم! و ...

 

در پی اعترافات تکان دهنده این پیرزن، عصر روز گذشته قاضی احمدی نژاد به همراه گروهی از کارآگاهان عازم منزل زهرا در منطقه کاظم آباد شد.

 

با همکاری نیروهای آتش نشانی، کنکاش و تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان این حادثه وحشتناک ادامه یافت اما با تاریک شدن هوا ادامه جست و جوها درحالی به صبح امروزموکول شد که تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این پرونده جنایی با دستور قاضی ویژه قتل عمد، زیرنظر سرهنگ بهرامزاده (رئیس اداره جنایی آگاهی) ادامه دارد.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.