2024/07/22
۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
جنایت هولناک در جشن تولد

جنایت هولناک در جشن تولد

شعله‌های پنهان اختلافات قدیمی زبانه کشید و چشم غره ها در حالی آغاز شد که یکی از مهمانان با حالتی توهین آمیز از طرف مقابل برای رقصیدن در جشن دعوت کرد.

دوات آنلاین -درگیری وحشتناک بین مهمانان جشن تولد در یکی از باغ ویلاهای اطراف مشهد، جنایتی دلخراش را رقم زد.

 

این حادثه خونبار نیمه شب دوازدهم مهر در ابتدای جاده معروف به چشمه گیلاس مشهد هنگامی اتفاق افتاد که دو دوست به نام های علی و بصیر قرار گذاشتند جشن تولدی را در روزهای کرونایی برگزار کنند. به همین منظور هر کدام دوستان و آشنایان خودشان را به مهمانی مختلط شبانه در یکی از باغ ویلاهای حاشیه بزرگراه آسیایی مشهد دعوت کردند.

 

شروع درگیری

شب به نیمه رسیده بود که تعدادی از جوانان ساکن شهرک شهید رجایی (قلعه ساختمان) و جاهدشهر مشهد به همراه گروه دیگری از مهمانان وارد باغ ویلا شدند اما در این میان ناگهان چشمان برخی از جوانان به عده ای دیگر از مهمانان افتاد که قبلا با یکدیگر درگیر شده بودند و کینه عمیقی از هم داشتند.

 

در این هنگام شعله های پنهان اختلافات قدیمی زبانه کشید و چشم غره ها در حالی آغاز شد که یکی از مهمانان با حالتی توهین آمیز از طرف مقابل برای رقصیدن در جشن دعوت کرد. این رفتار او جرقه ای شد که دیگران منتظر چنین صحنه ای بودند.

 

ناگهان یکی از طرف های مقابل به بهانه همین توهین، سیلی محکمی به صورت وی نواخت و این گونه درگیری بین دو طرف آغاز شد. آن ها که از قبل برای دعوایی وحشتناک با یکدیگر هماهنگ کرده بودند تبر و چاقوها را بیرون کشیدند و به این ترتیب جیغ و فریادهای زنان و دختران نیز بر ترسناک تر شدن این صحنه درگیری افزود.

 

تیراندازی در درگیری

برخی از مهمانان به طرف خودروها دویدند و در یک لحظه صدای شلیک گلوله ها نیز در فضای باغ پیچید. اسلحه شکاری وینچستر پوکه ها را پایین می انداخت و همهمه عجیبی به راه افتاد. هر کس به گوشه ای می دوید تا از شلیک ها و تیغه های وحشتناک تبر و چاقو به دور باشد. در این میان، چند نفر از طرفین نزاع سوار بر پژو 405 به طرف در باغ گریختند تا از معرکه جان سالم به در برند اما پس از آن که با سرعت زیاد فاصله حدود 900 متری را طی کردند با در بسته باغ روبه رو شدند. در حالی که تلاش برای بازکردن در باغ ویلا ادامه داشت ناگهان گروه مقابل را پشت سر خود دیدند و هر کدام به سویی دویدند تا از باغ خارج شوند.

 

در این هنگام بود که علی-خ یکی از عاملان نزاع پشت فرمان پژو 405 قرار گرفت و در حالی خودرو را به گاردریل های حاشیه بزرگراه آسیایی کوبید که عده دیگر نیز با تبر و چاقو وارد معرکه شدند و به طرف های مقابل یورش بردند. تیغه های ترسناک سلاح های سرد که بر سر و پیکر عاملان نزاع فرود می آمد صحنه های دلخراشی را به تصویر می کشید و فریادها و جیغ ها نیز شدیدتر می شد. درگیری خونین ادامه داشت به گونه ای که خودروهای عبوری نیز از این ماجرای وحشتناک بی نصیب نماندند. عاملان نزاع جاده مشهد- چناران را بستند و  سنگ و تیغه تبر خودروها را به حاشیه می کشاند که در یک لحظه سر جوانی به نام امید-ن شکافته شد و تیغه چاقو بر بازوی «عابدین-ح» فرود آمد و جوان دیگر نیز زخمی شد.

 

آغاز تحقیقات جنایی

شدت این درگیری خونبار هر لحظه بیشتر می شد تا این که با فرار برخی از عوامل نزاع، نیروهای امدادی و پلیس نیز به محل مذکور رسیدند و مجروحان را به مرکز درمانی چناران انتقال دادند ولی در این میان «امید-ن» بر اثر شدت عوارض ناشی از این درگیری جان سپرد و مجروحان دیگر بستری شدند.

 

با گزارش این درگیری مرگبار در جشن تولد، به قاضی ویژه قتل عمد، بی درنگ قاضی کاظم میرزایی، به همراه گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل وقوع جنایت شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بنابراین گزارش تاکنون حدود 15 نفر از افراد حاضر در این درگیری با دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستگیر شده اند و تلاش کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری دیگر عوامل فراری ادامه دارد.

 

منبع: روزنامه خراسان

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.