2024/05/29
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
مرد خیانتکار دختر جوان را کشت

مرد خیانتکار دختر جوان را کشت

من و مهناز قرار بود باهم ازدواج کنیم، اما در این میان از دختر دیگری خوشم آمد و...

دوات آنلاین -راز پسر جوان که دختر موردعلاقه‌اش را خفه کرده بود، با گزارش پزشکی قانونی فاش شد. پسر شیشه‌ای بعد از افشای خیانتش این دختر را کشت.

 

به گزارش روزنامه جام جم، چندی قبل پسر جوانی در تماس با پلیس اعلام کرد  وقتی از خرید به خانه برگشته با پیکر بی‌جان دختر موردعلاقه‌اش روبه‌رو شده است. در ادامه تیمی از مأموران پلیس کرج در محل حاضرشده و با پیکر دختر جوان روبه‌رو شدند که چندساعتی از مرگ او می‌گذشت.

 

پسر صاحبخانه در تحقیقات گفت: چندی قبل با مهناز آشنا شدم . او به مواد مخدر اعتیاد داشت و امروز برای مصرف مواد به خانه‌ام آمد. شیشه کشید و من برای خرید بیرون رفتم، اما وقتی برگشتم متوجه حال بدش شدم. خودش ادعا می‌کرد مواد خورده است . با اورژانس تماس گرفتم اما قبل از رسیدن امدادگران، مهناز فوت کرد. در ادامه تحقیقات مشخص شد، مهناز به مواد مخدر اعتیاد داشته و گفته‌های این پسر درباره اعتیاد او درست است، اما به خاطر مشکوک بودن مرگش با دستور قضایی ، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و پسر جوان هم با قرار قانونی آزاد شد.

 

تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت تا این‌که گزارش پزشکی قانونی گره معمای این قتل را باز کرد. بر اساس گزارش پزشکی قانونی ، علت اصلی مرگ فشار بر عناصر حیاتی گردن و خفگی بوده است. با گزارش پزشکی قانونی ، دستور بازداشت پسر جوان صادر شد که در تحقیقات اولیه  ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به جرم خود اقرار کرد.

 

پسر جوان درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: من و مهناز قرار بود باهم ازدواج کنیم، اما در این میان از دختر دیگری خوشم آمد و با او دوست شدم. مهناز وقتی متوجه این ماجرا شد ، جنجال به راه انداخت. آن روز هم به خانه‌ام آمد و دادوفریاد راه انداخت که برای ساکت کردنش ، دستم را جلوی دهانش گرفتم که باعث خفگی او شد. بعد از قتل هم صحنه‌سازی کردم تا از مجازات فرار کنم.

 

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با تشریح این خبر گفت: متهم با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او در پلیس آگاهی ادامه دارد.

 

گفت‌وگو با متهم

هنوز خماری مواد مخدر از بدنش خارج نشده است. به‌سختی حرف می‌زند و می‌گوید فراموشی گرفته و نمی‌داند چرا دختر موردعلاقه‌اش مرده است.

 

*چند سال داری ؟

22 سال

 

*مقتول چندساله بود؟

27 سال.

 

*کجا آشنا شدید؟

در خیابان. هر دو معتاد بودیم و همین باعث شد باهم دوست شویم.

 

*چرا او را کشتی؟

یادم نمی‌آید. هر دو شیشه کشیدیم.فکر کنم مواد خورده بود و مرد.

 

*اما به قتلش اعتراف کردی؟

نمی‌دانم . شاید کشته‌ام.

 

*چرا خیانت کردی؟

خیانتی نبود. مهناز اشتباه فکر کرده بود.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.